Mobilā versija
+15.9°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
16. maijs, 2014
Drukāt

19. gadsimta pasta karietes pietur Aglonā

Foto: Inese PūraFoto: Inese Pūra

Šonedēļ vairākās vietās Latgalē, tostarp arī Aglonā, viesojās pasta kariete, kas veic seno ceļu no Latvijas caur Lietuvai līdz Varšavai Polijā, portālam LA.lv pastāstīja taurupiete Inese Pūra.

“Tas bija ļoti interesants pasākums, kura laikā pie Aglonas bazilikas varēja fotografēties un pat pavizināties ar karieti. Protams šo iespēju izmantoja daudzi – gan mazi, gan lieli,” raksta pasākuma dalībniece.

Pēc tam atpūtas bāzē “Aglonas alpi” notika filmu festivāla “Vēstījums cilvēkam” filmu skate un vietējo pašdarbnieku un viesu koncerts.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+