Mobilā versija
+4.1°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
5. janvāris, 2012
Drukāt

1962. gada 5. janvārī

5janv_komunisms_22

Pirms 50 gadiem žurnāla ”Zvaigzne” lasītāji varēja iepazīties ar fantastisku prognozi, ka 1981. gadā visa PSRS un tātad arī Latvija dzīvos komunismā, Kurzemes piekrastē no platformām iegūs naftu, Rīgā būs metro, bet milicijas (policijas) vairs nebūs, jo komunismā likumpārkāpēju nav!

 

”Padomju zeme visās nozarēs būs tālu aizsteigusies priekšā Amerikai. Katrai ģimenei būs atsevišķs labi iekārtots dzīvoklis. Mums būs visīsākā darba diena, vislabākā apgāde, visaugstākā sadzīves kultūra un visaugstākais dzīves līmenis pasaulē,” klāstīja žurnāls. Satiksmi starp pilsētām uzturēšot raķešlidmašīnas. No Rīgas līdz Maskavai varēšot aizlidot piecās minūtēs. Vēl murgaināka bija doma, ka Baltijas jūra tiks padarīta par siltu saldūdens ezeru, jo no aukstās un sāļās Ziemeļjūras Dānijā to norobežos vairāki dambji. Klimata pārmaiņu dēļ atpūtnieki Rīgas jūrmalā uzturēšoties daudz ilgāk, raža tīrumos nesalīšot, bet zemeņu vietā audzēšot vīnogas.

 

Pievienot komentāru

Francija apsūdz Krieviju kiberuzbrukumos prezidenta kandidātamFrancijas ārlietu ministrs Žans Marks Ero apsūdzēja Krieviju kiberuzbrukumos Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņai, piebilstot, ka Maskava šādi vērsusies pret proeiropeisko kandidātu Emanuelu Makronu.
Draugiem Facebook Twitter Google+