Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
21. jūlijs, 2015
Drukāt

29 gadus vecā sieviete atrasta; trīspadsmitgadīgo Karīnu policija vēl meklē (3)

Foto - VPFoto - VP

Bezvēsts pazudusī 29 gadus vecā sieviete atrasta; joprojām tiek meklēta 13 gadus vecā alūksniete, informē Cēsu policija, kā arī pateicas par iedzīvotāju palīdzību.

Cēsu policija pateicas plašsaziņas līdzekļiem un iedzīvotājiem par palīdzību bezvēsts pazudušās 29 gadus vecās Maijas Šmidleres meklēšanā. Sieviete vakar vakarā atrasta sveika un vesela Priekuļu novadā.

Jau vēstīts, ka 19.jūlijā, ap pusdienlaiku sieviete bija izgājusi no mājām Priekuļu novadā Liepas pagastā un kopš tā brīža nebija nekādas informācijas par viņas atrašanās vietu.

Savukārt Alūksnes policija joprojām meklē bezvēsts pazudušo 13 gadus veco Karīnu Sedlenieci, kura pēdējo reizi redzēta 18.jūlijā, kad ap pulksten 19:00 izgāja no savas dzīves vietas Alūksnē. Policijas joprojām aicina sniegt jebkādu informāciju, kas sekmētu meitenes atrašanās vietas noskaidrošanu. Informāciju var sniegt zvanot pa tālruņiem 110 vai 25484659. Pazīmes – augums 160 cm, vidējas miesas būves, mati gari, brūni. Varētu būt ģērbusies rozā kleitā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Bija raksts ka viņa pati mājās atgriezusies, no Alūksnes bija tikusi līdz Gulbenei

  2. Karīnu meklējiet kopā ar kādu vīrieti…

  3. kā? Bez vēsts. Un, kad tādā veidā pazūd, tad ir runa par bezvēsts prombūtni.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (17)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+