Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
22. decembris, 2014
Drukāt

Ogres novadā rekonstruēs politiski represēto piemiņas vietu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Par valsts budžeta līdzekļiem 2015. gadā Ogres novadā rekonstruēs politiski represēto piemiņas vietu un peldbaseinu Madlienas pagasta pirmsskolas izglītības iestādē “Taurenītis”, liecina informācija portālā ogre.lv.

Šos projektus Saeimas sēdē 17. decembrī, pieņemot Valsts budžetu galīgajā lasījumā, ierosināja nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”- “Tēvzemei un brīvībai”/LNNK). Peldbaseina rekonstrukcijai PII “Taurenītis” Saeima piešķīrusi 6000 eiro, savukārt politiski represēto piemiņas vietas rekonstrukcijai atvēlēti 25000 eiro.

Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos Egils Helmanis pauda gandarījumu, ka šie ierosinājumi Saeimā atbalstīti.

Lai abus projektus varētu realizēt, novada domei 2015. gada pašvaldības budžeta plānā būs jāparedz nepieciešamais līdzfinansējums.

Helmanis stāsta, ka represēto piemiņas vietas sakārtošanai Meža prospektā, Ogrē, novada pašvaldība vairākkārt neveiksmīgi mēģinājusi piesaistīt Eiropas Savienības fondu finansējumu.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+