×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
22. septembris, 2015
Drukāt

5 aktuālas mēbeļu un interjera tendences

1. 1. „Jā” mierīgiem toņiem virtuves dizainā

1no3
Publicitātes fotoPublicitātes foto

 

Interjera materiāls, uz kura nepaliek pirkstu nospiedumi, gaismas ķermeņi purpura krāsu gammā, transformējamas mēbeles – šīs un vēl citas 2016. gada interjera, mēbeļu un apgaismojuma jaunākās tendences varēs aplūkot no 2. līdz 4. oktobrim izstādē „Baltic Furniture 2015” Ķīpsalā!

Izvēloties jau gatavu virtuves mēbeļu komplektu vai pasūtot to individuāli, ir svarīgi ņemt vērā trīs būtiskas tendences, ko varēs iepazīt arī uzņēmuma „Feidi” stendā. Pirmkārt, 2016. gadā virtuvju dizainā tiks izmantoti dabīgie materiāli, tādi kā lakots, eļļots vai krāsots masīvkoks un finierējums kombinācijā ar sintētiskiem materiāliem, piem., “Fenix” un “Corian”. Otrkārt, modernai virtuves iekārtai būs nevainojama ergonomika un dizainā apvienots ikdienā neierastais, piemēram, lakoniskas formas kombinācijā ar klasiskiem vai retro elementiem. Un, visbeidzot, lai radītu mājīgu vidi – nākamgad dominēs mierīgie un neitrālie bēšīgie, zilganpelēkie un brūnganie toņi. Dažādība 2016. gadā paliek tikai formās!

2. Joprojām modē – transformējamas mēbeles

2016. gadā vēl arvien aktuālas būs transformējamas mēbeles, kas ir īpaši piemērotas mazu dzīvojamo vai darba telpu īpašniekiem, kuriem katrs kvadrātmetrs ir no svara. Lietuviešu uzņēmuma „Meduma” ekspozīcijā varēs apskatīt modernu dīvānu transformeru, kas ar vieglu rokas kustību no dīvāna pārtop par gultu un no gultas – par krēslu. Savukārt „Salons AIS” prezentēs transformējamus darba galdus, kas ne vien sniedz ķermenim komfortu, bet arī veicina kaloriju sadegšanu. Ērti un sportiski vienlaikus!

  1. 1. „Jā” mierīgiem toņiem virtuves dizainā
  2. 3. Plāni un viegli dizaina radiatori
  3. 4. Lampu modē valdīs purpura krāsas un dabīgi materiāli

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+