Horoskopi un mistika
Ezoterika

5 zodiaka zīmes, kas nākotnē tiks pie bagātības0

Foto: Fotolia

Astroloģija ir populāra starp visu reliģiju un kultūru cilvēkiem. Cilvēki ievieš par ieradumu meklēt padomu iknedēļas un ikdienas horoskopos un ticēt tādām lietām kā veiksmīgie skaitļi un akmeņi.

Pastāv 12 horoskopa zīmes, kas attiecas uz četriem dažādiem elementiem – uguni, ūdeni, zemi un gaisu, un katras zodiaka zīmes iezīmes atbilst attiecīgam elementam. Dažādas īpašības, stiprās un vājās puses un emocijas raksturīgas katrai zīmei un to nākotne tiek prognozēta attiecīgā veidā.

Precīzi tāpat astrologi uzskata, ka cilvēka finanšu perspektīvas ir atkarīgas no gada posma, kurā viņš dzimis. Tieši zodiaka zīmes potenciāls un liktenis zināmā nosaka cilvēka labklājības līmeni. Laikā, kad vairākas zodiaka zīmes kļūst par izciliem māksliniekiem, citas gūst panākumus kā finanšu menedžeri. Tādējādi tiek uzskatīts, ka apmācības vai karjeras izvēle saskaņā ar tavu zodiaka zīmi nodrošina panākumus.

Zemāk minētas piecas zodiaka zīmes, kuras, visticamāk, nākotnē tiks pie bagātības, balstoties uz viņu personību, uzvedību un dzīvesveidu.

Jaunava

Laimīgā diena: trešdiena

Laimīgie skaitļi: 5, 14, 23, 32, 41, 50

Veiksmīgās krāsas: balta, dzeltena, oranža, pelēka

Veiksmes akmens: topāzs

Pēc astrologa Maikla Lutina paustā, “Jaunavas ir apņēmīgas, čaklas, analītiskas un orientētas uz detaļām. Tās drīzāk ir vērstas uz mērķa sasniegšanu, nevis uz slavas un bagātības iegūšanu”.

Jaunava ir Zemes zīme. Cilvēki, kas dzimuši šajā zīmē, ir tuvāki pasaules materiālajām reālijām. Zodiaka mierīgāko zīmju vidū Jaunavas ir īsts daiļrunības iemiesojums. Viņas zina, kā saglabāt aukstasinību sarežģītās situācijās. Spēja enerģiski rīkoties un domāt padara Jaunavas par lieliskiem menedžeriem.

Jaunavas meklē pilnību un tādējādi ir augsti produktīvas profesionāles, kas nodrošina kvalitatīvu darbu. Lai tā ir estētiska viņu projekta prezentācija vai vārdu izvēle, Jaunavas vienmēr tiecas sasniegt augstāko līmeni. Viņas saskata uzlabošanas potenciālu it visā un katrai nākamajai lietai, ko veic, ir jābūt labākai nekā iepriekšējās.

Vorens Bafets un Lerijs Elisons – divi no bagātākajiem amerikāņu miljardieriem – ir dzimuši Jaunavas zīmē.

Skorpions

Laimīgās dienas: svētdiena, pirmdiena, otrdiena, ceturtdiena

Laimīgie skaitļi: 8, 17, 26, 35, 44, 53

Veiksmīgās krāsas: sarkana un violeta

Veiksmes akmens: opāls

Maikls Lutins ir teicis: “Skorpioni vienmēr dara visu teicami, tāpēc viņi izmanto visas savas harizmātiskās spējas, lai iegūtu iespēju pārdot. Skorpiona mērķis ir likt tev darīt to, ko vēlas viņi. Nav svarīgi, vai tu piekrīti, vai nē”.

Skorpions ir Ūdens zīme, tajā dzimušajiem ir spēcīgas intuitīvās un psihiskās spējas. Viņi ir zinātkāri un var kļūt par lieliskiem detektīviem.

Skorpioniem ir disciplinēts dzīvesveids un spēja koncentrēties un strādāt, bet tas aizved pie panākumiem.

Viņu iespējas kļūt bagātiem vairo tas, ka viņi pareizi pieņem sakāvi, mācās no savām kļūdām un virzās uz priekšu.

Starp populārākajiem Skorpioniem – Bils Geitss.

Lauva

Laimīgās dienas: otrdiena, piektdiena, svētdiena

Laimīgie skaitļi: 5, 14, 13, 32, 41, 50

Veiksmīgās krāsas: zelta, oranža, dzeltena, krēmkrāsa, sarkana

Veiksmes akmens: rubīns

Lauva ir vienīgā Uguns zīme starp mūsu sarakstā iekļautajām piecām zodiaka zīmēm. To vidū Lauvas ir jūsmīgākā, enerģiskākā zīme, kas dzimusi būt par līderi. Lauvas drosme ir apbrīnojama. Šīs zīmes pārstāvji ir ārkārtīgi veiksmīgi jebkuru mērķu sasniegšanā, kurus viņi sev izvirzījuši.

Lauvu harizma apbur apkārtējos, tās nekad nepārstāj būt uzmanības centrā.

Lauvas ir optimistiski un laimīgi cilvēki. Viņas labi zina savas iespējas un to, kā izmantot tās savās interesēs. Lauvas ir ļoti lepnas, nekad nenodod savas vērtības un nezaudē pašcieņu.

Visas šīs īpatnības izskaidro, kā Lauvas sasniedz panākumus visās dzīves sfērās. Lauvām reti kad ir tukšs bankas konts.

Vērsis

Laimīgās dienas: pirmdiena, piektdiena, sestdiena

Laimīgie skaitļi: 2, 11, 29, 37, 56

Veiksmīgās krāsas: balta un zaļa

Veiksmes akmens: smaragds

Vērsis ir Zemes zīme. Vērši ir lēnprātīgi un uztur veselīgas attiecības. Viņi ir uzticīgi tiem, ko mīl un konsekventi pēc dabas.

Vērši nepaļaujas uz saviem instinktiem, domā racionāli un praktiski. Viņi ir gudri un pareizi nosaka savas prioritātes. Vērši netērē laiku un enerģiju nevajadzīgām lietām. Šī rakstura iezīme padara viņus par efektīviem menedžeriem.

Vēršu uzticamība nodrošina viņiem labus lietišķās partnerības attiecības un viņi iegūst sev vārdu tirgū. Cilvēki uzticas Vēršiem un konsultējas ar viņiem biznesa jautājumos.

Vērši dod priekšroku vienkāršai dzīvei, tāpēc ieekonomē vairāk nekā citas zodiaka zīmes. Tā vietā, lai tērētu naudu automobiļiem vai grezniem mājokļiem, Vērši investē naudu biznesa attīstībā.

Vēzis

Laimīgie skaitļi: 4, 13, 22, 31, 40, 48, 57

Laimīgās dienas: otrdiena, piektdiena, ceturtdiena, svētdiena

Veiksmīgā krāsa: zila, sudrabaina

Veiksmes akmens: pērle

Vēzis ir Ūdens zīme. Vēži motivē citus cilvēkus izaugsmei. Viņi spēj palīdzēt citiem, jo ir ļoti pārliecināti par sevi un līdzjūtīgi.

Vēzis ir ārkārtīgi jūtīgs un rūpējas par tuviniekiem no visas sirds un bez ierunām. Lūk, kāpēc Vēžiem ir stipras attiecības ar saviem kolēģiem un viņi spēj izveidot komandu. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem piemīt teicamas komunikatīvās prasmes un spēja piesaistīt apkārtējo uzmanību. Viņi uzņemas konsultanta lomu gan mājās, gan darba vietā.

Vēži uzdrīkstas dzīvot radošu dzīvi, un viņu galva vai pušu plīst no idejām. Viņi, visticamāk, izveidos biznesu, vadoties no savām mākslinieciskajām spējām un interesēm. Vēži dara to, ko mīl, un mīl to, ko dara – tāpēc ir minimālas iespējas, ka darbs viņus nomocīs vai liks padoties.

Arī pārējās septiņas zodiaka zīmes spēj sasniegt savus mērķus un tikt pie bagātības. Lai gan zvaigznēm ir zināma loma, kas nosaka tavas izredzes kļūt turīgam, tās nav garantija tam, ka cilvēks valdīs pār pasauli vai visiem spēkiem centīsies nopelnīt dienišķo maizi. Tavi panākumi atkarīgi no centieniem, kādus tu pieliec, lai sasniegtu savus mērķus.

LA.lv