Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
12. februāris, 2016
Drukāt

“Austrums” un “Intis” sastapsies mīlas dziesmu koncertā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 13.februārī, plkst.18 Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē uz mīlas dziesmu koncertu “Ko, puisīti, lielījies, bez meitiņas neiztiksi” aicina kori “Austrums” un “INTIS”.

Pateicoties veiksmīgai sadarbībai vairāku gadu garumā, Rīgas Latviešu biedrības kamerkoris “Austrums” (mākslinieciskais vadītājs Ārijs Šķepasts, diriģenti Vilhelms Georgs Vācietis un Maksims Ļaščenko) un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “INTIS” (mākslinieciskā vadītāja Ilze Valce, kormeistars Kārlis Millers) katru gadu kopā veido un sniedz klausītājiem iespēju baudīt mīlas dziesmu koncertu.

Šoreiz abi jauktie kori satiksies latviešu tautasdziesmās – maigi šķīstās un cildenās, jautrās un nerātnās, skandējamās, dziedamās, spēlējamās. Programmā dzirdēsim latviešu tautasdziesmas tādu komponistu apdarē kā Andrejs Jurjāns, Ārijs Šķepasts, Alfrēds Feils, Andris Sējāns, Jānis Strazds, Andris Gailis, Jānis Dreimanis un Marģers Zariņš.

Koncertu Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē vadīs aktieri Sigita Jevgļevska un Edgars Pujāts.

Koncertu skanējumu bagātinās pianiste Mareta Beitika un kora “Austrums” solisti.
Šo koncertu baudīt varēs arī Liepājā šo svētdien, 14.februārī, plkst.15 Liepājas Latviešu biedrības Lielajā zālē.

Ieejas maksa: Rīgā 3 eiro, Liepājā 2 eiro. Biļetes iespējams iegādāties SIA “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestībaSlavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+