Mobilā versija
+3.9°C
Velta, Velda
Piektdiena, 24. novembris, 2017
20. janvāris, 2015
Drukāt

8 iemesli precēties ar meiteni, kurai ir briesmīgs raksturs (30)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ja jūs vēlaties kļūt labāks, paplašināt savus domāšanas apvāršņus un spējas, jums labāk būtu precēties ar “sarežģītu” meiteni. Lūk, kā saprast, ka tieši tādu cilvēku jau esat saticis.

Kad cilvēki izvēlas, ar ko dzīvot, tad rūpējas pamatā par to, lai cilvēkam nebūtu trūkumu, ar kuriem nevar samierināties. Un viņi pieļauj lielu kļūdu. Visi zina, kā ir dzīvot ar meiteni, kura vienkārši plūst pa straumei. Viņa tikai māj ar galvu un smejas. Ar viņu vienmēr ir ērti. Viņa ir mīlīga un labsirdīga. Viņa ļauj darīt vīrietim visu, ko viņš vēlas.

Ar “cita tipa” meitenēm parasti ir daudz sarežģītāk. Viņas nepriecājas par to, kas viņām ir un vēlas iegūt to, ko ir pelnījušas. Viņas vēlēsies vairāk arī no jums. Reizēm viņas spēj strīdēties ar jums visnepiemērotākajā brīdī – taču tikai tādēļ, ka ir kaislīgas un rūpīgas. Un vēl – emocionālas.

Bezkaislīgs un beziniciatīvas vīrietis izvēlēsies pirmo variantu. Viņš nav gatavs strādāt ar jebko, kur nu vēl pie paša attiecībām. Viņš nevēlas, lai ar viņu strīdētos. Parasti viss beidzas ar to, ka attiecības pārvēršas rutīnā un novīst. Bet cilvēki dzīvo kopā tikai tāpēc, ka “jau pieraduši” vai “ir sarežģīti dalīt īpašumu”, vai “bērnu dēļ”.

Taču īsts vīrietis zina, ka meitene ar sarežģītu raksturu ir labākā izvēle. Reizēm ar viņu dzīvot ir grūti, bet tikai tāpēc, ka viņa vienmēr tiecas uz labāko. Ja vīrietis to apzinās, ar laiku viņa attiecības ar tādu sievieti kļūs ciešākas un veselīgākas.

Lūk, ar tādu meiteni jums būtu jāprecas. Jums var likties, ka viņai ir pilnīgi neizturams raksturs, taču jūs neesat gatavi viņu pamest. Šī meitene nekad nenomierināsies. Dzīve līdzās viņai nebūs “cukurs”, bet viņa liks jums vēlēties vairāk.

Meitenes ar sarežģītiem raksturiem parasti ir mākslinieciskas un emocionālas. Viņas bieži dēvē par “jukušām” vai “maitām”. Vai pat “jukušām maitām”. Taču neviens jūs nemīlēs vairāk kā šī “maita”.

Neviens neliks jums virzīties pretī saviem sapņiem. Ar “sarežģītu” meiteni jūs varēsiet pārmīt dziļas filozofiskas sarunas. Viņa ietekmēs jūsu idejas un pārliecības. Un, lai arī ar viņu nekad nebūs viegli, toties arī garlaicīgi – nekad.

“Parastai” visbiežāk ir arī “parasts” prāts. Dzīve ar viņu būs mierīga un gluda. Viņa vienmēr jums piekritīs. Taču tādā gadījumā – kāda ir  jūsu partneres patiesā  vērtība?

Ja vēlaties kļūt labāks, paplašināt domāšanas apvārsni un spējas, jums labāk precēties ar “sarežģītu” meiteni.

Lūk, kā var noteikt, ka jūs esiet atradis tieši tādu cilvēku:

1. Viņa reti jums saka to, ko jūs vēlaties dzirdēt. Un biežāk izrādās, ka finālā viņai bijusi taisnība. Precieties ar tādu meiteni!

2. Precieties ar meiteni, kura pieprasa jūsu cieņu.

3. Precieties ar meiteni, kura var ar jums runāt par politiku. Pat ja viņas domas atšķiras no jūsu priekšstatiem.

4. Precieties ar meiteni, kuras acis sāk mirdzēt pie kādām jūsu apspriestām tēmām vai ceļojumu pārrunāšanas.

5. Precieties ar meiteni, kura neļaus jums norakt savu talantu.

6. Precieties ar meiteni, kura liks jums ik dienu kļūt labākam.

7. Precieties ar meiteni, ar kuru reizēm jums nākas pacīnīties.

8. Precieties ar meiteni, kuras talanti ir līdzvērtīgi jūsējiem vai pat tos pārspēj.

Mans tēvs vienmēr teica, ka mātē viņu piesaistījis, pirmkārt, tas, ka viņa bija gudrāka par viņu pašu. Tikai īsts vīrietis ir spējīgs atzīt to kā sievietes bonusu, nevis trūkumu.

Nepārprotiet mani. Meitenes ar sarežģītiem raksturiem parasti vīrietim ir kā suņa nagla pakaļā. Viņas pastāvīgi liek just, ka jūs nevarat viņas padarīt laimīgas. Taču ar gadiem, kad meitene pieaugs un kļūs viedāka, viņa būs vienkārši ideāla sieva. Un, tiklīdz esat atradis vienu no viņām, ķerieties viņai klāt no visiem spēkiem. Iespējams, viņa ir labākais, kas ar jums jebkad dzīvē ir noticis.

Autors nezināms.

Izmantots materiāls no top.thepo.st

Pievienot komentāru

Komentāri (30)

 1. Ar kādu mērķi tika radīts šis raksts – nav skaidrs. Pēc rakstīšanas stila un viedokļa izklāsta visticamāk raksts ir kādas vidusskolnieces/ka eseja vai kas tml. Neviens cienošs žurnālists nerakstīs “mans tēvs teica…”, kā arī, protams, minēs savu vārdu un uzvārdu raksta beigās. Rakstā paustais viedoklis tikai vēl vairāk akcentē stereotipus jau tā pārblīvētajā stereotipu pilnajā Latvijas sabiedrībā. Ja mērķis bija graut stereotipu, tad tas nav izdevies. Autorei/am trūkst kritiskās domāšanas un pretrunas paustajā ir acīmredzamas. Piebildīšu, ka veselīgas attiecības balstās uz harmoniju.

 2. Izmantotaaaj meiteneem sis kaarteejais rakaturs uztaisa reklaamu lai aitaam atkal buutu cirpeeji.

 3. Tak stāsts nav par sarežģītām meitenēm – uzskaitītās īpašības – inteliģence,mērķtiecība, spītīgums, u.c tamlīdzīgas īpašības nenozīmē, ka cilvēgs ir sarežģīts. Sarežģīts, manuprāt, ir tāds, kurš vai nu nesaprot pats savas emocijas, maldās tajās vai arī, kuram nepiemīt empātija un tas nespēj saprast citus cilvēkus, tādēļ reaģē nepiemēroti situācijai, par ko pārējie tādus uzskata par sarežģītiem, jo nav iespējams saprast viņus un viņi arī citus nesaprot.

 4. Žēl, ka apskaidrība nāk tikai ar gadiem..Manas sievietes ir bijušas un ir ar raksturu- Diezgan daudz nervu sabendēts.. Bet tas attaisnojas, jo dzīvot interesantāk.. Priekš tā arī ir nervi ,lai tos ,,bendētu”, savādāk nomirsi ar absolūti veseliem nerviem.. Itkā nebūtu nemaz dzīvojis….

 5. Tātad jāizvēlas starp meiteni bez personības un meiteni ar nebaudāmu personību?

 6. Dumības pilnīgas! 🙂 Jeb es šim visam varētu piekrist tikai daļēji. Pašam ir bijusi pietiekoši ilga pieredze ar tādu “sarežģīto” un varu apgalvot par 100%, ka ar laiku nekas labāks tur nepaliek 🙂
  Protams, ka ir patīkami ikdienā kontaktēt ar gudru un erudītu cilvēku, kurš daudzās jomās ir pat labāks par tevi pašu. Arī man tas likās ļoti OK, bet tikai līdz zināmam laikam, jo tāda “gudrā” vienkārši nespēj uz sevi no malas kritiski paraudzīties un atzīt savas vājās vietas vai trūkumus. Kāds gan no tā var būt kaifs, ja viņas gudrība komplektā ar neiedomājamu narcisma un augstprātības apvienojumu neprot adekvāti reaģēt ne uz vienu sev nepatīkamu vārdu? 🙂
  Palasiet Rudzīti, tur viss par to ir sīki paskaidrots 🙂

 7. Esmu no tām sarežģītām, un nav tā nekāda dieva dāvana. Tādēļ tieši otrādi – strādāju pie sava rakstura lai nesabojātu savas attiecības. Nekad nevienu cilvēku nevar ilglaicīgi motivēt ar nicināšanu un pieprasīšanu. Ja pati augsi garīgi, nepieprasot to no apkārtējiem, tad,varbūt, tavs vīrietis augs kopā ar tevi, vai nu jūsu ceļi šķirsies.

  • Tur es Tev piekrītu…arī mans raksturs nav no vieglajiem…bet tikai īstais sapratīs….un viņa dēļ es parakstītos uz daudz ko…

 8. Nav jau runa par pilnīgi visām dzīves situācijām un sīkumiem. Un es domāju arī ne par pirmajiem dažiem gadiem utt., bet gan par ilgāku dzīves posmu, kurā var patiesi novērtēt rutīnas pakāpi, cilvēku ietekmi vienam uz otru lielajās lietās un savstarpējās dzīves un attiecību kvalitāti. Varbūt šis tas ir pārspīlēts, bet pa lielam jau jādomā vispārēji par kaut kāda rakstura un savu domu cilvēkiem un bezviedokļa un mērķu būtnēm. Tad jau kaut kur gan var piekrist.

 9. Briesmīgā rakstura meitenes nekad nepildīs 5. punktu – noraks jebkura talantu, ka nemetas.
  Briesmīgās arī 6. punktu nepieļaus – sakūdīs pret visiem.
  Bet vispār, tie punkti neiet kopā ar briesmīgu/labu raksturu, bet saderību. Un 3. punks – nu nav visām briesmīgajām interese par politiku.
  Šeit viena egoiste ielikusi savas prasības 8 punktos un raksts gatavs.

  • Ja šī “briesmīgā rakstura” meitene Tevi patiešām mīlēs…izpildīs visus šos punktus. Jautājums, vai Tu esi šīs “briesmīgā rakstura” meitenes mīlestības vērts ???

 10. Te jau meitenes iedalītas durās un zarazās. Un zarazas padarītas par enģeļiem. Vīri, nekad tādu nepreciet, nav vērts. Ja viņa jūs neciena, necieniet viņu. Ja viņa jūs ciena, tad cieniet viņu. Tas ir viss, kas jums ir jāzina. Un izvairieties no meitenēm, kas domātu, ka šis raksts ir taisnība,

  • Vispār jau varētu būt tā, ka cieņa pret cilvēku tāda lieta, kas tieši no tā sākas, ka tas pats cilvēks ar cieņu izturas pret citiem, apkārtni, utt 🙂 Pašam vien būs ar to cieņu jāsāk no sevis 🙂

  • Tātad no manis ir jāizvairās…. 🙂 Starp citu, čali, es zinu, kas ir patiesa mīlestība…Vai Tu to jel kad dzīvē esi piedzīvojis ???

 11. Pirmkārt kādēļ precēties, dzīvo ar meiteni vismaz 3 gadus kopā pirms tu sper tik lielu soli kā precības, es piekrītu par daļu no lietām kas te ir teikts bet meitenej nevajadzētu būt grūtai, vīriešiem ir pietiekami smaga nasta ko nest lai izsistos šajā pasaulē kad tu atnāc mājās tu negribi sev problēmas mājā.
  Es varu saderēt kad šitas rakstija meitene kura nevar atrast kādu kas viņu aprecēs tādēļ viņa sāk savus viedokļus uzspiest par cilvēkiem un stāstīt ko čaļiem vajadzētu gribēt ,došu tev padomu mēs zinam ko mēs gribam.

  • Varētu padomāt, ka sievietei, pātnākot no darba, gribās problēmas – taisīt ēst, vākt, tīrīt. Viņai arī darbā pietiek problēmu. Protams, ja sieviete nestrādā, tas ir savādāk. Un esmu precējusies.

  • Es nepiekristu dzīvot kopā trīs gadus nenokārotās attiecībās. Kas tas tāds ir dzīvot kopā un baidīties normāli pateikt: jā, gribu būt ar tevi kopā.

 12. tiiko ar tadu apprecejos. nepagaja i 2 menesi ka aizskreja pie cita,lai gan kopa nociniti 7 gadi. labak butu ar “vieglo” sagajies…..

  • Tu laikam kļuvi par latvieti parasto 🙂
   Bet vecīt, priecājies, tas nozīmē, ka viņa Tev nebija īstā. Īstās prom neskrien, bet mīl līdz kapa malai!

 13. Domaju, ka būs kāds rakstiņš ar pamatojumu, bet nekā – atkal visādas muļķības pierakstītas

 14. 1) es esmu dažāda ar dažādiem vīriešiem. viens mani uzskata par vienkāršu viens par sarežģītu. vienam runāju pretī vienam nē. jo vienam piekrītu vienam īsti nepiekrītu. Pie tam tam, kam nepiekrītu ir krietni vien ambiciozs un sarežģīts raksturs ari pasam.

  tamdēļ vien šis raksts ir mākslīgs un lieks.

  2) esmu smaidīga un mīlīga, bet nekad nepalaidīšu garām izdevību par kaut ko padiskutēt. un nekad neslēpšu savas domas

  tamdēļ arī raksts lieks. jo viens neizslēdz otru. raksturi ir tik daudz un dažādi un vienā var ūt sabāsts gan jaukums gan riktīga vēlme paspēkoties domām. tā ka nekad neņemiet galvā rakstus, kas saka, ka jums jābūt kkādām citādākām nekā esat! tad jau jūs nebūsiet vairs jūs un – kam tāds sevi pazaudējis cilvēks vairs der. Galvenais – ar katru citu cilvēku jutisieties savādāks arī pats! Meklējiet to, ar ko jūtaities labi!
  mēs esam pareizas. Vajag tikai savējo!

 15. pēc šī sanāk mani nedrīkst precēt, jo es cilvēkam nelieku dzīvot stresā un matus raut no vienas vietas laukā. 😀 Bet ziniet mēs jau ilgi dzīvojam kopā un viss ir labi. riebjas man tie tīņu apzīmējumi, īsta sieviete, īsts vīrietis…kas kuram ir īsts vai tas kas ar sirdstrieku gatavas slimot vai tāds, kas prot dod un saņemt un ciena otru un sevi…

 16. Es zinu autoru. Tā ir viņa

 17. Kādu laiku atpakaļ lasīju par to ka tādi vīrieši ātrak mirstot. Visbiežām ar sirdslēkmēm, jo arī mājās nevarot atslābt.

  • Кто есть кто Atbildēt

   так и есть. статистика показывает что в среднем женщины живут дольше чем на 20 лет. сами представьте что будет если тебя морально изо дня в день терроризируют и на работе и тот кому ты доверил жизнь своих детей. и своих ли? лучше проведите тест на ДНК! статья феминистский перевёртыш, заточен на подчинение женщинам и так уже слабых мужчин. такая женщина в доме будет руководить без вас, извратит всё так что логики даже не увидите, но почему-то будет права она. и знаете как? манипуляциями, ложью, лицемерием, вгоняя в вас чувство постоянной вины. читайте статьи Мужского Движения и не будьте дураками, иначе так и останетесь в Матрице бесправного существования. поверьте, много чего неожиданного узнаете и о себе и окружающих вас “ангельских” существах, которые не одну книгу для стерв прочитали. просыпайтесь!

   • Pilnīgi pievienojos! 🙂 Tādas sarežģītās ir arī valdonīgās. Tāpēc arī pēc savas būtības ļoti bieži (je ne vienmēr 🙂 ) nespēj redzēt savas rīcības neloģiskumu 🙂

 18. …nu ļoti PRECĪZI !

 19. “Mans tēvs vienmēr teica, ka mātē viņu piesaistījis, pirmkārt, tas, ka viņa bija gudrāka par viņu pašu. Tikai īsts vīrietis ir spējīgs atzīt to kā sievietes bonusu, nevis trūkumu.”
  Es tik domāju – vai gudra sieviete gribēs stulbu vīru? 😀 MAn personīgi arī tīk gudras dāmas, bet nu… 😀

  • Tieši tā GUDRA SIEVA negribēs sev muļķi, ņuņu, gļēvuli, egoistu, tādu, kuram vairāk rūp viņš pats, viņa nasta, kurš nemāk pateikt “JĀ vai NĒ”, bet labāk dzīvos 3-4 gadus kaut kādā kopdzīvē…
   MĒS “GUDRĀS, AR SAREŽĢĪTO RAKSTURU”, ja vien mīlēsim, uzcelsim JŪS 7debesīs, jo paši to bez mums nespējat…MĒS varam būt lieliskais 6 – draugs, sieviete, sieva, māte, mīļotā, mīļākā…BET TIKAI PRIEKŠ VIENA !!!!!!!!!

 20. Manam vīram tātad ir paveicies 😀

Austrumi – smalka lieta. Uzbekistānas apceļotājas piezīmesŠī frāze sagaida, pavada un iedvesmo jebkuru Uzbekistānas viesi. Tā pamato, paskaidro, attaisno jebko.
Draugiem Facebook Twitter Google+