Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 23.februārim. Atloki piedurknes un sāc darīt! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Gan Saule, gan Saturns tavā dzimšanas dienā šogad ir spēcīgi, kas nozīmē, ka vari paveikt ievērojamas lietas – taču panākt to vari tikai ar smagu darbu. Nekas šajā pasaulē nenotiek tāpat vien, tāpēc atloki piedurknes un ķeries vērsim pie ragiem.

Auns

Tu pēdējā laikā esi smagi strādājis, taču aiz priekškara un nevienam neredzot. Bez šaubām tādam, kurš ir tik sabiedrisks un komunikabls kā tu, tas uzdzen nelielu nemieru. Tomēr, no otras puses, atrašanās ārpus starmešu gaismas ļauj tev darīt lietas, kuras nevēlies, lai citi redz!

Vērsis

Daži cilvēki var teikt, ka esi pārāk piesardzīgs, it īpaši ar naudu, bet tava sestā maņa saka priekšā, ka šis nav piemērots laiks izšķērdībai. Ja ir kas tāds, ko patiešām vēlies, tad panāc, lai to tev nopērk draugs vai ģimenes loceklis. Tu tik daudz esi devis, kāpēc lai kaut ko nepaprasītu pretī?

Dvīņi

Tikai tāpēc, ka tu nepiekrīti kāda viedoklim, nenozīmē, ka nevarat būt draugi. Šodienas un turpmākās nedēļas zvaigžņu vēstījums – atšķirībām un viedokļu dažādībai nedrīkst ļaut nostāties starp jums. Apmainieties idejām, cieniet viens otru un tādējādi paplašiniet savu skatījumu uz dzīvi.

Vēzis

Ja kādam, ar kuru dzīvo vai strādā kopā, šodien nepieciešama palīdzīga roka un saskaņā ar planētām tā, visticamāk, būs nepieciešama. Tu atliksi savas lietas, tikai lai palīdzētu. Taču dari zināmu, ka katru reizi nevarēsi doties glābšanas misijā, tāpēc lai iemācās tikt ar lietām galā paši.

Lauva

Turpmākās nedēļas laikā saglabā augstus standartus un pārliecinies, ka tie, kuri atrodas tev apkārt, arī mērķē augstu. Tevi vērtēs gan pēc tā, ko tu pazīsti, gan pēc tā, ko tu dari, tāpēc pārliecinies, ka draugi un kolēģi spēj paši panest savu nastu.

Jaunava

Līdz ar Saules stāvokli pret Saturnu tev nāksies kaut kādā veidā piekāpties. Kompromiss nav tikai viens no variantiem, bet gan pats būtiskākais. Pienāk laiki, kad tev nav citas izvēles, kā vien strādāt komandā, un šis ir viens no tiem.

Svari

Tev var nākties atcelt to, ko šodien vai rītdien cerēji uzsākt jau sen, bet nedēļas beigās, atskatoties atpakaļ, būsi atvieglots, ka tā arī neuzsāki. Visums acīmredzami tevi cenšas aizsargāt. Kārtīgi izvērtē savas izvēles un resursus, pirms uzsāc kaut ko laikietilpīgu.

Skorpions

Tev ir jāapzinās, ka tavi resursi nav neierobežoti. Ja ir kaut kas, ko ļoti vēlies, bet tas nav lēts, tad tev to vajadzētu ievietot “vēlāk nopērkamo lietu” sarakstā. Šobrīd ir daudz svarīgākas lietas, kurām jātērē nauda. Vēlāk tev būs lielāka finansiālā brīvība, tad arī varēsi sevi palutināt.

Strēlnieks

Saturns, kurš atrodas tavā zīmē, bet ir nostājies pret Sauli, nozīmē, ka šodien nedrīksti iekarst par lietām, kuras vispārējā lietu kopskatā nenozīmē it neko. Ja tev kaut kas arī tiek liegts, tas nozīmē, ka tev tas nepienākas. Ne vienmēr visu ir iespējams iegūt uzreiz.

Mežāzis

Tas, ko tev šodien pateiks draugs vai radinieks, var nebūt tas, ko cerēji dzirdēt, bet tas ir labs padoms un, ja tu esi gudrs, tad ieklausīsies, lai mācītos. Ja tu neesi gudrs, tu varētu pieļaut lielu kļūdu – un mācīties skarbākajā veidā jeb no sevis paša kļūdām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien izvairies no strīdiem, pat ja domā, ka abas puses vari savest kopā. Pastāv iespēja, ka savedīsi viņus kopā, bet, visticamāk, viņi kopā nostāsies pret tevi! Ir tikai viena puse, kurai ir nozīme un kura tev ir jāpārstāv – tevis paša. Šodien tiec galā pats ar savām lietām.

Zivis

Neuztraucies, ja tavs pēdējais projekts, šķiet, pārāk neprogresē – tam ir labs izskaidrojums, kāpēc tiec piebremzēts. Visticamāk, tev ir jāļauj idejai nobriest tavā prātā vēl mazliet ilgāk. Tu varētu atklāt vietas, kuras ir jāpielabo vai jāizmaina pirms visa uzsākšanas. Sasteigts starts varētu novest pie laikietilpīgām ķibelēm nākotnē.

LA.lv