×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
8. augusts, 2013
Drukāt

“ABLV” grupa atver ceturto pārstāvniecību Krievijā – Vladivostokā

AS "ABLV Bank"

AS "ABLV Bank" logo.

Rīga, 8.aug., NOZARE.LV. “ABLV” grupas pārstāvniecību tīklu kopš jūlija beigām papildinājusi vēl viena pārstāvniecība – Vladivostokā.

Šī ir ceturtā “ABLV” grupas pārstāvniecība Krievijā, kur līdz šim pārstāvniecības jau strādāja Maskavā, Sanktpēterburgā un Jekaterinburgā, bet pavisam – vienpadsmitā.

“ABLV Consulting Services” pārstāvniecība saņēmusi reģistrācijas apliecību un sākusi darbu. Pārstāvniecību galvenais uzdevums ir informēt potenciālos un esošos klientus par “ABLV” grupas piedāvātajiem finanšu, investīciju un konsultatīvajiem pakalpojumiem, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai “NASDAQ OMX Riga”.

“ABLV Bank” skaidro, ka jaunā pārstāvniecība šajā vietā tika atvērta tādēļ, ka Vladivostoka ir svarīgs transporta mezgls Krievijas Tālajos Austrumos, kas apkalpo milzīgu pa jūru un dzelzceļu pārvadātu kravu plūsmu. Pilsēta pēdējos gados strauji attīstās, aug preču aprites apjomi, tāpēc “ABLV” klātbūtne šajā pilsētā būs nozīmīgs atbalsts klientiem, kuru bizness saistīts ar Vladivostoku, viņu sadarbības partneriem un citiem uzņēmējiem no visiem Tālajiem Austrumiem. “ABLV Bank” ir izstrādāta virkne specializētu produktu tieši tirdzniecības operāciju finansēšanai.

Pārstāvniecību vada Dmitrijs Semjonovs, pieredzējis privātbaņķieris, kurš “ABLV” grupā strādā kopš 2010.gada.

Kā ziņots, “ABLV Bank” lielākajiem akcionāriem – Oļegam Fiļam, Ernestam Bernim un Nikai Bernei – uz tiešas un netiešas līdzdalības pamata pieder 86% no bankas pamatkapitāla.

“ABLV” grupā ir AS “ABLV Bank”, “ABLV Bank Luxembourg, S.A”, IBAS “ABLV Capital Markets”, IPAS “ABLV Asset Management”, KS “Pillar Holding Company”, AS “ABLV Consulting Services”, SIA “ABLV Corporate Services”, SIA “New Hanza City” un citi uzņēmumi. “ABLV” grupai ir pārstāvniecības Maskavā, Sanktpēterburgā, Jekaterinburgā, Vladivostokā, Kijevā, Odesā, Minskā, Almati, Dušanbē, Baku un Taškentā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+