×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
4. jūlijs, 2016
Drukāt

Abragciemā pazudušais divgadīgais bērns atrasts guļam sūnās (10)

Ilustratīvs attēls. Foto LETAIlustratīvs attēls. Foto LETA

Ilustratīvs attēls

Engures pagastā kempinga “Abragciema Baloži” teritorijā pazudušais divgadīgais bērns atrasts, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā (VP).

Zēnu atrada viens no brīvprātīgajiem. Viņš ap plkst.6.20 Bērzciemā mežā gulēja sūnās aptuveni 40 metrus no ceļa. Bērns ir nodots vecāku rokās.

VP norāda, ka zēnu vēl apskatīs mediķi, taču pirmajā mirklī šķiet, ka viņam nekas nekait, redzami vien kukaiņu kodumi.

Meklēšanā bija iesaistīti 30 policisti, 40 zemessargi, pieci pašvaldības policisti un daudzi brīvprātīgie. Darbi norisinājās gan no gaisa ar Nacionālo bruņoto spēku helikopteru, gan uz zemes, piesaistot arī kinologu.

Jau ziņots, ka zēns pazuda svētdienas vakarā ap plkst.19.30 Engures pagastā kempingā “Abragciema Baloži”. Bērns uz brīdi bija atstāts rotaļājamies ar citiem bērniem smilšu kastē, kamēr zēna mamma devās nomazgāt traukus. Kad māte atgriezās pēc bērna, tas vairs nebija atrodams.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Visu cieņu brīvprātīgajam Aleksandram! Atbildēt

  Zēnu atrada viens no brīvprātīgajiem. Viņš ap plkst.6.20 Bērzciemā mežā gulēja sūnās aptuveni 40 metrus no ceļa. Bērns ir nodots vecāku rokās.
  ———————————-
  Ziņu aģentūra BNS, esat par impotentiem, lai pirms ziņas laišanas publiskā telpā noskaidrotu, ka mazā nepilnus 2 gadus atradējs bija brīvprātīgais no Rīgas – Jūras spēku kursants Aleksandrs Aleksējevs?
  Visu CIEŅU brīvprātīgajam, kas atrada puiku!

 2. Kāpēc la.lv uc. šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” uz klaji pretlikumīgas “dzelteno noplūžu žurnālistikas” rēķina truli parazitējošie masmēdītāji regulāri atļaujas pretlikumīgi publiskot jebkādu informāciju saistībā ar LIKUMĪGI aizsargātiem cilvēku personas datiem un pat arvien biežāk tiražē publiskajā telpā sensitīvus personas datus???

  Vai šīs valsts tiesībsargājošajā sistēmā funkcionējošajām atbildīgajām amatpersonām (prokuratūras, policijas uc. tiesībsargājošo struktūru atbildīgajiem likumsargiem, kā arī “Datu valsts inspekcijas” uc. atbilstoši kompetentu valsts pārvaldes institūciju atbildīgajiem funkcionāriem) vairs nav likumīgs pienākums atbilstoši reaģēt uz šādiem tā dēvēto masu informācijas līdzekļu ikdienišķi piekoptiem rupjiem un apzinātiem likumpārkāpumiem?

 3. Kāds prieks, ka atradies! Lai aug stiprs un vesels! Un lai esam uzmanīgi un spējam nosargāt savus bērnus!

 4. Spŗīdītis devās uz laimīgo zemi.

 5. Mammai vajag piestādīt rēķinu par izdevumiem ,kas bija meklēšanas procesā.

  • MAZAIS krān, ko nu bezdē pret māti!
   Vai tu arī esi tik pats truls tēviņš, kas tikai izliecies par krutu pisēju un nerūpējas par paša izjātu bērnu, kā tas bijas šajā gadījumā, a?

 6. Žēl,ka nav uzrakstīs, vai mazais nebija nosalis,izmircis,jo lija lietus.Cik lielu gabalu mazais cilvēciņš aizstaigājis no kempinga?Paldies visiem,kas atbalstīja izmisušos vecākus!

 7. Lai pār šī bērnina turpmāko dzīvi ir Dieva sargājošās rokas !Puisīša māmiņai gudrību,spēku,izturību!Svētības pār šo ģimeni!

 8. Prieks, ka bērniņš ir atradies! Taču sirds sažņaudzās, kas ar mazo varēja notikt! Mazais taču ir jāsargā, ļoti, ļoti!

 9. Dievs mazo puisīti sargājis,ka veiksmīgi-dzīvs atradies!

Draugiem Facebook Twitter Google+