×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
21. jūlijs, 2015
Drukāt

Ādažos starptautiskā izstādē būs apskatāmi vairāk nekā 2000 suņu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

25. un 26. jūlijā Ādažos, pie Ādažu vidusskolas un Ādažu Sporta centra, Gaujas ielā 30 norisināsies starptautiskā un nacionālā suņu izstāde.

25. jūlijā būs skatāma starptautiskā, bet 26. jūlijā – nacionālā suņu izstāde. Starptautiskajā izstādē piedalīsies 1130, bet nacionālajā – ap 900 suņu.

Kopumā būs skatāmas 200 suņu šķirnes, to vidū – labradori, čivavas, Velsas korgi pembroki, papiloni, vācu aitu suņi, kā arī ļoti retas šķirnes, kuras Latvijā nemaz nav sastopas, piemēram, Istrijas asspalvainais suns, Spāņu ūdenssuns, Bretaņas dzeltenais basets, Kortalsa grifons, Burgosas putnu suns.

Noslēguma konkursos tiks izvēlēts labākais kucēns, labākais veterāns, labākā audzētava, labākais pēcnācējs un labākais pāris.
Kā informē Ilona Ose, izstādes organizatore, kinoloģiskā kluba “Reto” pārstāve, suņu kvalitāti un atbilstību standartiem vērtēs 15 starptautiskās kvalifikācijas eksperti no Somijas, Zviedrijas, Portugāles, Bulgārijas, Igaunijas, Krievijas, Polijas un Lietuvas.
No katras šķirnes tiks izvēlēts tikai viens labākais šķirnes pārstāvis un tad apmēram 200 suņu cīnīsies par 5 godalgotām vietām!

Vislielākais dalībnieku skaits izstādē ir no Somijas, Latvijas, Krievijas, Igaunijas, Lietuvas un Baltkrievijas, būs dalībnieki arī no Vācijas, Polijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Dānijas un Ukrainas.

Ieeja visiem izstādes skatītājiem ir bez maksas.

Ja kāds no skatītājiem vēlēsies apmeklēt izstādes teritoriju ar savu suņuku, tad atbilstoši Latvijas likumdošanai, tam jābūt čipētam un vakcinētam. Visu dienu izstādes teritorijā būs vetārsts, kas to pārbaudīs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+