Uncategorized

“Aerodium” lidotājs sasniedzis jaunu Ginesa rekordu 16

Foto – LETA

“Aerodium” lidotājs Kaspars Rums aizvadītajā nedēļā sasniedzis jaunu Ginesa rekordu, izpildot visvairāk triku vēja tunelī minūtes laikā, aģentūru LETA informēja SIA “Aerodium” pārstāve Līga Gablika.

Sīvā cīņā Rums apsteidza konkurentu un izpildīja 16 salto minūtes laikā. Rekords tika veikts “World Guiness Records” Itālijas šova laikā un tika translēts “Channel 5” skatītākajā laikā.

Rums atzina, ka brīdī, kad uzzināja par uzvaru, emocijas bija pacilājošas. “Trīsas pārtapa par prieku, nogurumu nomainīja gandarījums un labsajūta par padarīto. Sākumā šķita, ka izredzes uzvarēt ir mazas, jo mans lielākais konkurents bija viens no labākajiem lidotājiem, ko pazīstu, – Guntis Šefers. Cīņa bija ļoti sīva, un rezultātā apsteidzu viņu tikai par vienu salto,” stāstīja “Aerodium” lidotājs.

“Aerodium” valdes priekšsēdētājs Ivars Beitāns ir gandarīts gan par Ruma, gan Šefera sasniegumiem. “Galvenā vērtība tam visam ir tāda, ka mūsu lidotāji iegūst neatsveramu pieredzi, ko nodot tālāk klientiem. Klienti lepojas, ka viņus lidinājuši instruktori ar aizraujošiem stāstiem par saviem sasniegumiem un tituliem,” pauda Beitāns.

Rums ir “Aerodium” lidotājs un instruktors kopš 2008.gada un par saviem līdzšinējiem lielākajiem sasniegumiem uzskata dalību “World EXPO 2010” un iespēju būt par Džekija Čana dublieri lidošanas epizodēs viņa jaunākajā filmā.

LA.lv