Mobilā versija
-0.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Svētdiena, 4. decembris, 2016
25. septembris, 2014
Drukāt

Agresīvie tīmekļa komentētāji pēc žults izliešanas jūtas vēl sliktāk

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ir uzskats, ka pie sevis klusībā izteiktas dzēlības vai sašutums palīdz cilvēkam nomierināties. Mūsdienās to īpaši ērti izdarīt tīmeklī, kur, piesedzoties ar segvārdu, izmestās negatīvās emocijas nevar izvērsties acumirklīgā pretreakcijā. Taču jaunākie pētījumi liecinot par kaut ko gluži pretēju – tūlīt pat pēc kaut kur ievietota agresīva izteikuma cilvēka noskaņojums parasti pasliktinās.

Pētījuma autori raksta, ka cilvēki vēlas, lai pēc viņu izteikumiem attiecīgā tracinošā situācija mainītos, un allaž ir cerība – atliek tikai sociālajos tīklos izteikt savu viedokli, un acumirklī tajā ieklausīsies un viss nokārtosies. Taču tā nenotiek praktiski nekad.

Tādējādi cilvēki, kuri tādā veidā pauž savu neapmierinātību, izdara sliktāk ne tikai paši sev, bet arī tiem, kuri tieši tāpat anonīmi un gļēvi slēpjas aiz saviem monitoriem. Tostarp pasaule turpina dzīvot, kā dzīvojusi, ar to, protams, nesekmējot dvēseles miera atgūšanu neapmierinātajiem. Un, kā pauž zinātnieki, ir krietni vien efektīvāki paņēmieni, ar kuru palīdzību ir iespējams pārvarēt savas negatīvās emocijas, vajag tikai pameklēt…

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+