Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
19. novembris, 2013
Drukāt

Aicina pieteikt labdarus nominācijai “Labā zvaigzne 2013” (3)

Foto: LETAFoto: LETA

"Labās zvaigznes" balva.

Trešdien, 20. novembrī,  sākas Rīgas domes akcija “Labā zvaigzne Rīgā 2013”, kuras laikā rīdzinieki aicināti pieteikt cilvēkus vai organizācijas, kas ārpus saviem tiešajiem pienākumiem paveikuši kādu labu darbu, snieguši palīdzīgu roku, radījuši pozitīvas emocijas, portālu “LA.lv” informēja Rīgas domē.

Lai apzinātu iespējami plašāku labdaru, nesavtīgu entuziastu vai neparastu, pozitīvi ievirzītu cilvēku loku, rīdzinieki var pieteikt pretendentus, izvēloties kādu no piedāvātajām nominācijām vai arī pašiem atrodot savai “Labajai zvaigznei” tai atbilstošu apzīmējumu – nomināciju.

Piedāvātās nominācijas ir “Atbalsta un cerību nesējs”, “Senioru labdaris”, “Atbalsts bērniem”, “Palīgs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām”, “Uzņēmums – atbalsta piemērs”, “Vides pilnveidotājs”, “Pilsētas dzīvnieku draugs”, “Atbalstošākā nevalstiskā organizācija”,  “Sirds cilvēks”,  “Labākais kaimiņš”, “Mājas labais gariņš”, “Pagalma dvēselīte”, “Rosinātājs”, “Karstākais karsējs”, “Jokdaris”.

Pieteikumu anketas var aizpildīt gan elektroniski Rīgas domes interneta vietnē “www.riga.lv”, gan arī rakstveidā Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros, Rīgas Sociālā dienesta centros un Rīgas dienas centros. Sava pretendenta kandidātu var pieteikt arī pa Rīgas domes Labklājības departamenta bezmaksas tālruni 80005055, vai pa Apmeklētāju pieņemšanas centra bezmaksas tālruni 80000800.

Akcija norisināsies līdz 18. decembrim. “Labās zvaigznes” ieguvējus izvēlēsies speciāla žūrija. Svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks 2014. gada 6. janvārī, Zvaigznes dienā.

Akcija “Labā zvaigzne” norisinās desmito gadu.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (13)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+