Mobilā versija
+2.7°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
25. maijs, 2015
Drukāt

Aiztur telefona un pases zagli

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Rīgas pašvaldības policijas darbinieki svētdien aizturējuši kādu vīrieti, kurš nozadzis telefonu un pasi, aģentūrai BNS pavēstīja policijā.

Policija informē, ka Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki 23.maijā pirms plkst. 10.30 saņēma informāciju, ka Akadēmijas laukumā kāds vīrietis ar atvērtu alkohola iepakojumu rokā konfliktē ar otru peronu.

Policisti nekavējoties devās uz notikuma vietu un, pamanot policistu tuvošanos, kāds vīrietis metās bēgt, turklāt, skrienot izmeta mobilo telefonu un dokumentus.

Policisti panāca bēgli un noskaidroja, ka 29 gadus vecais vīrietis izrāvis 41gadu vecajam vīrietim no rokām mobilo telefonu un mucis. Arī pase piederēja citai personai.

Cietušais atpazina savu mobilo telefonu, pēc kā vainīgais un cietušais nogādāti Valsts policijā lietvedības nodrošināšanai un apstākļu noskaidrošanai.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+