Mobilā versija
Brīdinājums 0.0°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
25. maijs, 2015
Drukāt

Aiztur telefona un pases zagli

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Rīgas pašvaldības policijas darbinieki svētdien aizturējuši kādu vīrieti, kurš nozadzis telefonu un pasi, aģentūrai BNS pavēstīja policijā.

Policija informē, ka Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki 23.maijā pirms plkst. 10.30 saņēma informāciju, ka Akadēmijas laukumā kāds vīrietis ar atvērtu alkohola iepakojumu rokā konfliktē ar otru peronu.

Policisti nekavējoties devās uz notikuma vietu un, pamanot policistu tuvošanos, kāds vīrietis metās bēgt, turklāt, skrienot izmeta mobilo telefonu un dokumentus.

Policisti panāca bēgli un noskaidroja, ka 29 gadus vecais vīrietis izrāvis 41gadu vecajam vīrietim no rokām mobilo telefonu un mucis. Arī pase piederēja citai personai.

Cietušais atpazina savu mobilo telefonu, pēc kā vainīgais un cietušais nogādāti Valsts policijā lietvedības nodrošināšanai un apstākļu noskaidrošanai.

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (3)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+