Mobilā versija
Brīdinājums +27.6°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
25. maijs, 2015
Drukāt

Aiztur telefona un pases zagli

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Rīgas pašvaldības policijas darbinieki svētdien aizturējuši kādu vīrieti, kurš nozadzis telefonu un pasi, aģentūrai BNS pavēstīja policijā.

Policija informē, ka Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki 23.maijā pirms plkst. 10.30 saņēma informāciju, ka Akadēmijas laukumā kāds vīrietis ar atvērtu alkohola iepakojumu rokā konfliktē ar otru peronu.

Policisti nekavējoties devās uz notikuma vietu un, pamanot policistu tuvošanos, kāds vīrietis metās bēgt, turklāt, skrienot izmeta mobilo telefonu un dokumentus.

Policisti panāca bēgli un noskaidroja, ka 29 gadus vecais vīrietis izrāvis 41gadu vecajam vīrietim no rokām mobilo telefonu un mucis. Arī pase piederēja citai personai.

Cietušais atpazina savu mobilo telefonu, pēc kā vainīgais un cietušais nogādāti Valsts policijā lietvedības nodrošināšanai un apstākļu noskaidrošanai.

Pievienot komentāru

Sapratu, ka te galvenais ir "stabilitāte" – Smiltēns izstājas no cīņas (5)Līdzšinējais “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns nekandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu. Viņš pametīs partiju un arī “Vienotības” frakciju Saeimā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+