Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
23. augusts, 2016
Drukāt

Aizturētas divas robežpārkāpēju grupas, četri Latvijā prasa patvērumu

Foto - Valsts RobežsardzeFoto - Valsts Robežsardze

Svētdien, 21.augustā par nelikumīgu “zaļās” robežas šķērsošanu aizturētas divas ārzemnieku grupas, kopā astoņas personas – seši Nepālas, viens Pakistānas un viens Indijas pilsonis.

Viļakas pārvaldes robežsargi par nelikumīgu Krievijas – Latvijas robežas šķērsošanu aizturēja vienu Pakistānas un trīs Nepālas pilsoņus.

Bet Ludzas pārvaldes robežsargi pārņēma no Ludzas policijas darbiniekiem pierobežā aizturētos trīs Nepālas un vienu Indijas pilsoni.

Ar aizturētajiem tiek veiktas procesuālās darbības. Trīs Nepālas pilsoņi un viens Indijas pilsonis pieprasīja patvērumu Latvijā.

Šogad par nelikumīgu “zaļās” robežas šķērsošanu aizturēts 251 robežpārkāpējs, 2015.gadā tika aizturēti 476 robežpārkāpēji.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+