Apbrīno

Aktuālais šlāgermuzikā – “Saulkrastu šlāgermūzikas festivālā” 0


Grupa “Klaidonis”.
Grupa “Klaidonis”.
Foto – Jānis Deinats

Saulkrastu estrādē 29. jūlijā norisināsies par labu tradīciju kļuvušais “Saulkrastu šlāgermūzikas festivāls”, kurā piedalīsies populārās grupas “Klaidonis”, “Dakota”, “Apvedceļš”, “Tequila Band”, “Zeļļi” un “Linga”. Pēc koncerta notiks balle, kurā par klausītāju labsajūtu un mūziku gādās DJ Roberts Lejasmeijers. Šogad festivālu vadība uzticēta “Latvijas Radio” ētera personībai Elvim Jansonam.

“Saulkrastu festivāla aizsākumi meklējami Smiltenē, kad mēs rīkojām grupas “Apvedceļš” jubilejas pasākumu. Saulkrastu kultūras darbinieki vēlējās kaut ko līdzīgu arī pie sevis. Tā nu jau laikam septiņus gadus Saulkrastu estrādē norisinās šis festivāls,” festivāla aizsākums atceras pasākuma producents Jānis Gailītis.

Bez īpašas vietas – Saulkrastiem – festivāla rīkotāji ir parūpējušies arī par īpašu mūziķu sastāvu. “Šis festivāls ir īpašs jau ar pašu vietu – var apskatīt Saulkrastu Balto kāpu, jūru un pēc tam baudīt labāko Latvijas mākslinieku uzstāšanos. Ja runājam par mākslinieku izvēli, tad jāteic, ka mēs cenšamies izvēlēties tobrīd labākās un aktuālākās grupas. Mums ir svarīgs klausītāju vērtējums, tāpēc aicinām tās grupas, kas klausītājiem patīk. Tās ir dažādām gaumēm. Šogad uzstāsies grupas, kas jau bijušas Saulkrastos, pastāvīgas vērtības “Klaidonis”, “Apvedceļš”, Zeļļi” un koncertu noslēgs “Linga”,” atklāj J. Gailītis.

Lai klausītāji vēlētos atgriezies festivālā gadu no gada, tā rīkotāji domā arī par kaut ko jaunu, lai pārsteigtu festivāla apmeklētājus. “Šogad festivālam ir divi jaunumi. Esam īpaši padomājuši par jauniešiem, tāpēc šogad pēc pusnakts ballītē spēlēs Latvijas labākais DJ Roberts Lejasmeijers. Viņš patīk visām paaudzēm. Vēl viens jaunums ir pasākuma vadītājs. Mums katru gadu ir cits, lai klausītājiem būtu interesantāk un nebūtu jāklausās veci jociņi. Šogad koncertu vadīs Elvis Jansons. Aicinām izbaudīt skaisto Latvijas dabu un kvalitatīvu Latvijas mūziku,” teic J. Gailītis.

Starp festivāla pastāvīgajām vērtībām ir grupa “Klaidonis”, kas festivālā spēlēs ne pirmo gadu. “Šī tiešām nav pirmā reize, kad esam Saulkrastu šlāgermūzikas festivālā. Speciālu pārsteigumu mums nebūs, spēlēsim dziesmas gan no jaunā albuma, gan tautā iemīļotās vecās dziesmas. Ar repertuāru bieži vien improvizējam, skatoties pēc publikas, vai dejo, vai klausās,” smaidot teic Māris Sloka un neslēpj, ka šogad tāpat kā citus gadus vasara ir pilna festivāliem, pilsētas svētkiem. Un cik nu grupa var, tik tajos piedalās.

 

29. VII 19.00 Saulkrastu brīvdabas estrāde

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv, kā arī Saulkrastu sporta centrā un kultūras namā “Zvejniekciems”.

Cena: EUR 7

LA.lv