Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
14. maijs, 2015
Drukāt

Albānijā vismaz 5500 ģimenes piekopj asinsatriebību (2)

LETALETA

Asinsatriebība, kā zināms, ir ilgstošs naids, kas izpaužas galvenokārt attiecībās starp ģimenēm jeb klaniem, raksta žurnāls “Planētas Noslēpumi”.

Proti, ja cilvēks no naidīgā klana nogalinājis kādu no jūsējiem, tad jūsu pienākums ir nogalināt kādu no viņa tuviniekiem. Citiem vārdiem sakot, tas ir kā piešķirt tiesības pašam spriest “taisno atriebes tiesu”. Protams, ikviens piekritīs, ka tas ir vairāk nekā mežonīgs princips. Tostarp tāds saglabājies arī mūsdienās.

Piemēram, Albānijas lauku apvidū, lai arī vismaz 40 pēdējos gados tā bija jau it kā piemirsta, asinsatriebība atkal uzplaukusi pilnā sparā – vismaz 5500 albāņu ģimenes metušās asinsatriebības kaislībās. Tās dēļ patlaban aptuveni 20 000 vīriešu un zēnu dzīvo nepārejošās nāves bailēs.

Kopš 1992. gada asinsatriebības rezultātā jau nogalināti vismaz 10 000 albāņu. Un neviens nezina, kā pret šo parādību cīnīties, ieskaitot šīs valsts varas iestādes. Jeb – varbūt arī to pārstāvji baidās par savu un savu tuvinieku drošību?

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tikmēr Latvijā sāks slaktēt pedofilus jo korumpētie Liepājas tiesneši atbalsta pedofīlijas legalizāciju.
    Vis tādēļ ka pie varas liberastu Vienotības kriminļais grupējums.

  2. Nevajag likt tīklus !!!

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+