×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
27. jūlijs, 2012
Drukāt

Anitu gaida Stokholmā


Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Akciju sabiedrības ”Lauku Avīze” lielajā pusgada abonēšanas loterijā ”Abonējot pusgadam, iegriez laimes ratu un vinnē vērtīgas balvas” galveno balvu – dāvanu karti ģimenes ceļojumam uz Stokholmu no AS ”Tallink Latvija” – 100 latu vērtībā laimēja mūsu lasītāja Anita Zilpauša (dz. 1963. gadā) Ramatas pagastā (Mazsalacas novads).

 

”Latvijas Avīzi” viņa abonē jau no tās pirmsākuma. Kad nebija samazināta pedagoģes alga, pasūtījusi arī žurnālus ”Mājas Viesis” un ”Praktiskais Latvietis”.

”Par balvu liels prieks, šī ir pirmā reize, kad kaut ko laimēju. Turklāt nu man būs iespēja paceļot ar kuģi garāku ceļu. Līdz šim esmu braukusi īsu posmu – tikai no Pērnavas uz Sāmsalu. Vienīgi žēl, ka uz Zviedriju līdzi nevarēs doties dzīvesbiedrs Aivars, jo viņam jāpaliek mājās kopt saimniecību, mums ir govis.” Arī meita Sanita, kura mammai noformējusi ”Latvijas Avīzes” abonementu pusgadam interneta vietnē abone.pasts.lv, līdzi netiks, jo viņai jāauklē sava desmit mēnešus vecā meitiņa Diāna.

A. Zilpauša ir pirmsskolas skolotāja, strādā Ramatas sākumskolā – piecgadīgos, sešgadīgos bērnus sagatavo skolai.

 

”Esmu laimīga, ka man ir darbs un brīnišķīgi kolēģi! Pirmsskolas vecuma grupiņā audzinu deviņpadsmit bērnus. Diemžēl ir jūtama tendence, ka Ramatā bērnu paliek arvien mazāk. Galvenokārt te dzīvo vecāka gadagājuma ļaudis, jauniešiem pietrūkst darba vietu. Kur lai viņi strādā, ja ir tikai divi veikali, viens uzņēmums – SIA ”Dimants” – un mūsu skola.

 

Starp citu, skolai 10. augustā atzīmēsim 20 gadu jubileju. Pasta nodaļa likvidēta… Arī mani trīs bērni vairs nedzīvo Ramatā, bet labi, ka vismaz nav aizbraukuši uz ārzemēm,” priecājas A. Zilpauša.

Ramatā katrs vietējais iztiekot, kā nu prot. Lai gan A. Zilpaušas vīrs saņem pensiju par piedalīšanos Černobiļas atomreaktora katastrofas seku likvidēšanā, laukos darba netrūkst. Vīrs ir gan šoferis, gan kopj dzimtas īpašumu – ”Galtalču” mājas, kas šogad pagasta konkursā ”Sakoptākā sēta” ieguva galveno balvu. ”Senā vienstāva garā ēka atjaunota, tajā – sešas istabas, divas virtuves, gaitenis. Piebūvēta skaista veranda. Līdzās daudz puķu, tās galvenokārt sarūpē Aivars, kopju es,” stāsta A. Zilpauša.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+