×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. marts, 2012
Drukāt

Anmary dziesmas “Beautiful Song” videoklips tapis trīs dienu laikā

anmary3

Dziedātājas Anmary dziesmas “Beautiful Song”, kas izskanēs Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, videoklipa uzņemšana ilgusi trīs dienas un tagad dziesmas video tiks izrādīts 43 Eirovīzijas konkursa dalībvalstīs, aģentūru LETA informēja Latvijas Televīzijas pašreklāmas redaktors Jānis Kalve.

Režisores Aijas Strazdiņas vadībā tapušo dziesmas “Beautiful Song” videoklipu interesenti var noskatīties arī internetā “www.eirovizija.lv”.

Dziesmas videoklips veidots kā secīgu notikumu virkne, atainojot dziesmā ietverto stāstu par meitenes sapni nokļūt uz lielās skatuves. Darbība risinās dažādās vidēs, meistarīgi kāpinot galvenās varones emociju amplitūdu – no bikluma un neliela satraukuma līdz pārliecībai un apziņai.

Dziesmai trīs dienu laikā četrās dažādās vietās bija jāiespēj uzfilmēt videoklipa materiālu. Dziesmas video materiāls tapis “Radio SWH”, skaņu ierakstu studijā “Sound Division”, Ēdoles pilī, kas izceļas ar savdabīgu latvisku vēstures gaisotni, un lidostā “Rīga”.

Dziesma” Beautiful Song” kļuvusi nedaudz ātrāka, ieguvusi jaunu aranžējumu un dzīvajiem instrumentiem raksturīgo tīkamo skanējumu. Pieslīpēts arī dziesmas teksts, stāstīja muzikālais producents Ivars Makstenieks.

Dziesmas “Beautiful Song” teksta autors ir Rolands Ūdris, bet mūzikas autors ir Makstenieks.

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad norisināsies Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku no 22.maija līdz 26.maijam. Latvijas pārstāvji Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā uzstāsies 22.maijā, pirmajā pusfinālā.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/BeXo4HzpmuU” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+