Mobilā versija
+3.7°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
13. augusts, 2014
Drukāt

Apbalvos vislabāk renovēto koka ēku īpašniekus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nams Tallinas ielā 34.

Rīt, 14. augustā plkst. 17, atzīmējot darbības gada jubileju, Rīgas Austrumu izpilddirekcijas koka ēku renovācijas centra “Koka Rīga” vadība sešiem ēku saimniekiem pasniegs īpašas atzinības plāksnītes kā pateicību par ieguldījumu unikālās Rīgas koka arhitektūras saglabāšanā, pavēstīja centra pārstāvji.

Turpmāk plānots šādu atzinību pasniegt ik gadu, tādējādi izceļot namīpašnieku privātās iniciatīvas, renovācijas gaitā pievēršot uzmanību ne vien par ēkas funkcionālajiem uzdevumiem, bet arī sākotnējā izskata saglabāšanai un atjaunošanai.

Šogad kā atzinības saņēmēji nominēti sešu nami – Elizabetes iela 25, Zvejnieku iela 5a, Barona iela 45/47, Kuldīgas iela 24, Tallinas iela 34 un Cēsu ielas 21. nams.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+