Mobilā versija
+16.8°C
Rudīte, Everts
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
13. augusts, 2014
Drukāt

Apbalvos vislabāk renovēto koka ēku īpašniekus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nams Tallinas ielā 34.

Rīt, 14. augustā plkst. 17, atzīmējot darbības gada jubileju, Rīgas Austrumu izpilddirekcijas koka ēku renovācijas centra “Koka Rīga” vadība sešiem ēku saimniekiem pasniegs īpašas atzinības plāksnītes kā pateicību par ieguldījumu unikālās Rīgas koka arhitektūras saglabāšanā, pavēstīja centra pārstāvji.

Turpmāk plānots šādu atzinību pasniegt ik gadu, tādējādi izceļot namīpašnieku privātās iniciatīvas, renovācijas gaitā pievēršot uzmanību ne vien par ēkas funkcionālajiem uzdevumiem, bet arī sākotnējā izskata saglabāšanai un atjaunošanai.

Šogad kā atzinības saņēmēji nominēti sešu nami – Elizabetes iela 25, Zvejnieku iela 5a, Barona iela 45/47, Kuldīgas iela 24, Tallinas iela 34 un Cēsu ielas 21. nams.

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 88 (4)21. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+