Uncategorized

Ar ļaunu mērķi izplatītas baumas par Rovana Atkinsona nāvi 8

Facebook

Piecdesmit astoņu gadu vecumā pašnāvību izdarījis komēdiju zvaigzne Rovans Atkinsons – šādu ļaunu joku ar mērķi izvilināt lietotāju personīgos datus izplatījusi krāpnieciskā vietne “Linkbeef”, ziņo ārvalstu plašsaziņas līdzekļi.

Viltotos raidsabiedrību BBC un CNN profilos šonedēļ publiskota informācija, ka situāciju komēdiju “Misters Bīns” leģenda izdarījis pašnāvību pēc tam, kad producents viņam atteicis dalību filmas “Džonijs Anglis 3” tapšanā.

“Angļu komiķis Misters Bīns (Rovans Atkinsons) izdarījis pašnāvību. Viņš to paveicis tieši pēc tam, kad producents atteicis viņam turpmāko dalību filmas “Džonijs Anglis 3” tapšanā. Aktieris to arī nofilmējis un izsūtījis producentam un faniem visā pasaulē,” bija teikts viltus ziņā.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Krāpnieciskie ziņojumi par slavenību nāvi sākuši izplatīties ar sociālā tīkla Facebook aplikācijas palīdzību, izmantojot cienījamu un uzticamu ziņu mediju zīmolus. Mērķis – likt lietotājiem uzklikšķināt uz saites un, krāpniekiem ideālā gadījumā, dalīties ar saviem privātajiem datiem.

Iepriekš uz līdzīgām viltus ziņām “iekritusi” pat interneta brīvā enciklopēdija – “Wikipedia” – kas publicējusi ziņu par Atkinsona nāvi, bet ātri kļūdu labojusi.

Tādā pat veidā ticis ziņots arī par vairāku citu slavenību nāvi – “pie tēviem” pāragri aizsūtīti aktieri Bils Kosbijs, Roberts Patinsons, Denzels Vašingtons, dziedātāji Džastins Bībers, Adele un Lady Gaga.

LA.lv