×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
28. aprīlis, 2014
Drukāt

Arī Valmierā atklās motosezonu

Foto-LETAFoto-LETA

Pie tirdzniecības centra "Mols" pulcējas motobraucēji, lai svinīgā 2014.gada motosezonas parādē dotos uz Biķernieku komplekso sporta bāzi "Mežciems".

Arī Valmierā, tāpat kā aizvadītajās brīvdienās Rīgā, tiks atklāta moto sezona. Tradicionālais moto sezonas atklāšanas pasākums “Valmieras moto 2014” notiks sestdien, 3.maijā, informē pašvaldībā.

Interesentiem gan izstādes, gan parādes brauciena laikā būs iespēja apskatīt dažāda veida moto tehniku, sākot no seniem spēkratiem līdz pat mūsdienu modernākajiem transportlīdzekļiem.

No plkst.13 līdz plkst.14 plānots parādes brauciens Cēsis – Valmiera. No plkst.14 līdz plkst.14.30 paredzēta pulcēšanās un reģistrācija Dīvaliņa laukumā.

No plkst.14.45 līdz plkst.16 moto būs izstāde pie Valmieras Kultūras centra, skatītāju balsošana par “Valmieras moto simpātiju”, kam no plkst.16 līdz plkst.16.30 sekos moto dalībnieku parādes brauciens: Valmieras Kultūras centrs – Vidzemes Olimpiskais centrs – centra aplis – Valmieras Dzelzceļa stacija – centra aplis – Dīvaliņa laukums

Savukārt no plkst.16.30 līdz plkst.17.30 plānots kopsavilkums un skatītāju vizināšana Dīvaliņa laukumā, bet no plkst.17.30 līdz plkst. 18 paredzēta “Valmieras moto simpātija” un pasākuma atbalstītāju apbalvošana.

Pasākumu atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība un Valmieras Kultūras centrs, bet organizē “Retro Jawa klubs”. Dalības maksa dalībniekiem ir trīs eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+