Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kā pārslēgties uz svētku gaidām? Rosīgie horoskopi 04.12.17. – 10.12.17. 0

Foto – Shutterstock

Auns

Pirmdien – vairāk domā, mazāk runā. Otrdien – velti laiku mājai un ģimenei, atdod parādus. Trešdien – labāk veiksies labi saplānoti darbi. Ceturtdien – ja nepieciešams iegādāties balles kleitu vai aiznest to pāršūt, dari to šodien. Piektdiena ļoti laba diena iziešanai sabiedrībā vai kāda koncerta un izstādes apmeklējumam. Svētdien – jūtīgs gremošanas trakts.

Vērsis

Nedēļas sākumā aktuāls būs darbs ar iekšējo pasauli, centies neļauties depresīvām domām, sevis vai citu kritizēšanai. Otrdien – līgumu slēgšanas jautājumos, darbībās ar nodokļiem, mantojumiem, honorāriem iespējamas kavēšanās. Neefektīva diena tirdzniecībai. Nedēļas nogalē pastiprināsies emocionālais jūtīgums, neļaujies azartiskiem darījumiem un neapdomīgām mīlas dēkām..

Dvīņi

Uzmanības centrā būs attiecību jautājumi, turklāt arī gan ar otro pusīti, gan citiem cilvēkiem, ar kuriem darbojies kopā. Svarīgus attiecību un sadarbību jautājumus nerisini pirmdien un svētdien, jo šajās dienās cilvēki būs ļoti neobjektīvi. Racionālu jautājumu risināšanai piemērotākā ir trešdiena, bet rēķinies, ka šajā dienā iespējams saņemt citu cilvēku kritiku.

Vēzis

Darbs neliks mierā, un atslābt nebūs laika. Var nākties pārskatīt kādas jau paveiktas darbības un meklēt tajās kļūdas. Pirmdiena būs diezgan haotiska. Visvienkāršāk jebkuras pieļautās kļūdas pamanīt izdosies trešdien. Uzmanība jāpievērš arī veselībai, viegli var saaukstēties, neskraidi apkārt nepiemērotā apģērbā. Svētdien atpūšoties var ienākt prātā jauni darba problēmu risinājumi.

Lauva

Pirmdien – vilšanās sajūtas un neizpratne attiecībās ar bērniem un mīļoto cilvēku, kas velkas līdzi no iepriekšējās nedēļas nogales. Ja tā, tad ar šīm lietām tikt skaidrībā varēsi trešdien, kad romantika un sajūtas spēlēs mazāku lomu, bet pastiprināsies spējas loģiski un skaidri spriest. Ja šajā dienā nolem izrunāties, neesi pārāk kritisks, izsaki tikai objektīvos argumentus. Svētdien atkal viegli būt neobjektīvam mīlas lietās.

Jaunava

Aktuālāki būs mājas un ģimenes jautājumi, lai gan vairāk gribēsies pievērsties sabiedriskām lietām. Šonedēļ vēlams mazliet piebremzēt skrējienu, padomāt, kas un kā norisinās tavā iekšējā pasaulē. Svarīga būs drošības sajūta. Pievērs uzmanību mājai, ģimenes locekļiem. Varbūt nepieciešams kaut ko padarīt pie mājas. Trešdiena tam būs laba diena – piemērota pedantiskam darbam.

Svari

Trešdiena piemērota mentālam darbam, kas prasa iedziļināšanos un pedantisku attieksmi, tāpat arī laba diena dokumentu un līgumu pārskatīšanai, tekstu rediģēšanai. Veiksmīgākās dienas ceturtdiena un piektdiena – citi cilvēki šajās dienās viegli uztvers tavas idejas. Svētdien nerisi nekādas attiecības vai biznesa jautājumus – izvēlētās darbības var novest pie kļūmēm un neveiksmēm.

Skorpions

Pirmdien un svētdien vairies no neapdomīgiem tēriņiem un neapdomīgiem naudas ieguldījumiem. Naudas jautājumi šonedēļ būs stipri aktuāli un liks pakreņķēties. Vēlams pārskatīt savus iepirkšanas ieradumus un skaitīt līdzi, kur paliek nauda. Nedēļas vidū ieslēgsies skopums vai vismaz atnāks apjausma, ko vari un ko nevari atļauties. Naudu ieteicams tērēt tikai plānotiem pirkumiem.

Strēlnieks

Pirmdien – lai gan labs laiks sevis izvērtēšanai, tomēr nepieņem šodien atbildīgus lēmumus. Racionālāka pieeja lietām gaidāma trešdien, kad prāts atbrīvosies no emocionālajām ilūzijām. Ceturtdiena un piektdiena labas un veiksmīgas dienas, tikai neļaujies pārmērībām. Nedēļas nogalē iespējums enerģijas kritums, sargies no saslimšanām un lielas slodzes.

Mežāzis

Šonedēļ būsi ļoti ierāvies savā iekšējā pasaulē. Var būt liela nevēlēšanās dalīties savās jūtās un domās ar citiem cilvēkiem. Labāk pavadi laiku ar cilvēkiem, kas saprot tevi no pusvārda un neizvirza tev pārmērīgas prasības. Vari veltīt laiku arī pašizziņai – lasi, domā, analizē. Svētdien gan iespējama liela neobjektivitāte spriedumos.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ būs iespējams kritiskāk pieiet saviem nākotnes plāniem un mērķiem. Pārskatīt un apdomāt tos, kā arī ieviest tajos savas korekcijas vislabāk būs trešdien. Piektdien jauka diena iziešanai sabiedrībā, saviesīgiem pasākumiem, publisku pasākumu apmeklēšanai. Svētdien iespējama kāda vilšanās attiecībās ar draugiem vai domubiedriem, tāpat iespējamas arī jaunas atklāsmes.

Zivis

Šonedēļ var sanākt padomāt, ko dzīvē tiešām vēlies sasniegt, bet kas ir mazsvarīgais un nav tik būtisks, lai tērētu tam savu laiku. Apdomā, varbūt nepieciešams atteikties no kādiem pienākumiem. Visracionālākā pieeja lietām būs trešdien. Ceturtdiena un piektdiena – veiksmīgas dienas darbam. Nedēļas nogalē viegli ļauties emocijām un žēlumam, neļauj sevi apvest ap stūri.

LA.lv