Horoskopi un mistika
Horoskopi

Astrologs Baņķis prognozē sarežgītu pavasari un vasaru8

Foto AP/Scanpix/LETA

Astrologs-numerologs Kristaps Baņķis prognozē sarežgītu pavasari un vasaru.

“Maldās tie, kuri uzskata, ka gads jau pilnās burās. Austrumu Suņa gads sākās vien 15.februārī, bet Astroloģiskais gads – 20.martā. Īstais laiks rīkoties pienāks tikai septembrī! Turklāt, raugoties plašāk par gada robežām, šā brīža notikumi vērtējami kā 20 gadu cikla augļi, reizē – veidojas augsne 2020./2021.gada krīzei, kas aizsāks jaunu 20 gadu periodu. Pārāk būtisks periods, lai viss ietu gludi un bez nopietniem satricinājumiem. Visvairāk laika garam atbildīs sakārtošana, pārkārtošana un pašattīstība,” norāda astrologs.

Īpaša loma nākotnes notikumu ģenerēšanai ir šim pavasarim un vasarai, kad pārklājas vienlaikus pat trīs planētu cilpas un citi sarežģīti astro rādītāji, norāda astrologs.

“Neprātīgi ir cilvēki un uzņēmumi, kuri no marta nogales līdz augusta beigām RetroMarsa (27. jūnijs – 27. augusts), RetroSaturna (18. aprīlis – 6. septembris), Dižčika (23. marts – 15. aprīlis un 26. jūlijs – 19. augusts) cilpās un reti novērotā trīskāršā Starpaptumsuma periodā (13. jūlijs – 11. augusts) plāno sākt būvniecību. Ielikt pamatakmeni ēkai – nav gudri! Tas pats attiecas uz ievākšanos jaunā dzīvesvietā, birojā vai pācelšanos uz citu valsti!” pauž astrologs.

Pēc viņa redzējuma, vasaras biznesa tukšgaita skars ne tikai būvniecības sfēru, kur tiks pieņemti greizi lēmumi un sakairināta kopējā valsts ekonomika, bet arī uzņēmējdarbību kopumā. “Ļoti nestabils un kļūdas radošs laiks!” zvaigznes redz astrologs.

“Idejas piefiksējiet, jo tās var būt zelta vērtē rudenī, kad no jauna pārdomātas, tajās atradīsiet ieslēpto “zelta graudu”,” viņš pamāca.

Biznesu pārvaldošais un praktiskās rīcības planēta Marss savu cilpu jau trešo gadu pēc kārtas metīs tieši Saturna cilpas laikā no 27. jūnija līdz 27. augustam, dubultā traucējot uzņēmējdarbības un būvniecības sfēras attīstību. Minētie planētu retrogrādi neies secen ar biznesu nesaistītajiem, piemēram, radot sarežģījumus ar tehniku, automašīnām, pieaugot sporta traumatismam vai sabrūkot ilgi plānotam mērķim.

Saistītie raksti

“Jaunu automašīnu iegādāties ir izteikti nevēlami. Īpaši tas attiecas uz minēto Marsa cilpas laiku. Ar šajā laikā iegādātajām mašīnām pastiprinās negadījumu draudi. Savukārt, pārdot var pat vecu krāmu, faktiski – iesmērēt citam,” apstiprina K. Baņķis.

Pašos raženākajos vasaras mēnešos no 13. jūlija līdz 11. augustam novērosim trīskāršu aptumsumu. “Sen nav bijis jaudā un varenībā tik karmiski ietekmējošu aptumsumu periods,” uzsver astrologs. Vissarežģītākais periods gaidāms no 26.jūlija līdz 19.augustam, jo apvienos 3 planētu problemātiskos periodus. Reāli, šādā laikā tiek pieņemti krīzes lēmumi, radikāli izaugsmes scenāriji, ar pārkārtošanās klapatām. Daudziem tas atnesīs pārdomas par pārmaiņām darbos, dzīvesveidā, tikai to reālu veikšanu būtu jāatliek uz rudeni, viņš saka.

Tādējādi marts, aprīlis, jūlijs, augusts iznesīs visu gada smagumu, uzskata astrologs.

LA.lv