×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
27. marts, 2015
Drukāt

ASV Senāts steidzina Obamu lemt par letālo ieroču piegādēm Ukrainai (8)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV Kongresa augšpalāta pieņēmusi rezolūciju, kurā nosoda 24.janvāra uzbrukumu Mariupolei un aicinājusi prezidentu Baraku Obamu paātrināt lēmumu par letālo ieroču piegādi Ukrainai, ziņo Kongresa preses dienests.

Dokumentā teikts, ka Senāts nosoda Krievijas atbalstīto nemiernieku uzbrukumu Mariupolei. ASV prezidents Baraks Obama rezolūcijā, kuru izskatīšanai iesniedza republikāņu senators Rons Džonsons, tiek aicināts “prioritāri pievērsties un paātrināt letālās un neletālās militārās palīdzības piegādi Ukrainai, kas atbilst ASV nacionālajām interesēm un politikai un tiek sankcionēta ar 2014.gada aktu par brīvības atbalstīšanu Ukrainā”.

“Tagad administrācijai jāreaģē, piegādājot Ukrainai to, kas tai ārkārtīgi nepieciešams,” pēc balsošanas sacīja Džonsons, atgādinot, ka Ukrainas valdība jau vērsusies pie ASV ar lūgumu sniegt militāru palīdzību.

Senāts arī aicināja Krieviju nekavējoties pārtraukt teroristu atbalstīšanu Ukrainas austrumos un dot Kijevai iespēju atjaunot kontroli uz robežas. Savukārt Eiropas valstis aicinātas pastiprināt ekonomisko spiedienu uz Krieviju ar mērķi panākt, ka tā pārskata savu politiku pret Ukrainu.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. atbalstu Senāta lēmumu Atbildēt

  Krievijas nacistiskie mērkaķi saprot tikai dūri.

 2. tāda vilcināšanās Atbildēt

  tāda vilcināšanās ar ieroču piegādi Ukrainai nav attaisnojama, jo ikdienā tiek apšaudītas Ukrainas armijas pozicijas ar Krievijas ieročiem.

 3. Atrāk uz džungļiem. Liānas gaida.

 4. neapmierināta ka karš apstājies, vajag ar steigu lai atsākas pilnā apjomā

  • “vajag ar steigu” atjaunot Ukrainas suverenitāti un prokrieviskos teroristus izraidīt no Ukrainas, kā arī no visām citām krievu ekspansijas apdraudētām valstīm.

 5. Pūķina krievnacisti neliksies mierā kamēr viņi nebūs izveidojuši koridoru uz Krimu. Ukrainai ir vajadzīga palīdzība tagad. Vislielākā vajadzība ir pēc prettanku un pretgaisa raķetēm.

Draugiem Facebook Twitter Google+