×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
27. jūlijs, 2017
Drukāt

Atbrauc paciemoties no Latgales un vairs nebrauc prom. Rīdziniece sauc talkā policiju (3)

Foto - RPPFoto - RPP

Rīgas pašvaldības policija 26.jūlijā neilgi pēc pulksten 20 devās uz izsaukumu Atgāzenē, kur starp radiniekiem bija izcēlies konflikts.

Mājas saimniece paskaidroja, ka pie viņas atbraukusi brāļa sieva ar diviem bērniem. Sieviete ciemojusies vairākas dienas, taču šo dienu laikā nepārtraukti slepus lietojusi alkoholu. Mājas saimniecei šāda rīcība nav patikusi, jo mājoklī uzturas arī viņas divi mazgadīgie bērni, kuriem uz iereibušo radinieci ir jānoskatās.

Emocijas sakāpnājās, kad izsaucēja aizgājusi uz veikalu un radinieces uzraudzībā atstājusi arī savus bērnus, tostarp vien gadu veco meitiņu. Atgriežoties mājoklī, konstatēts, ka brāļa sieva paspējusi piedzerties.

Izsaucēja, skaidroja, ka šādu viešņas uzvedību nevēloties paciest, tāpēc lūgusi brāļa sievu atgriezties mājās. Radiniece solījusi atgriezties Latgalē, taču tā arī nav aizbraukusi.

Jautājot, kāda situācija ir iereibušās radinieces dzīvesvietā, līdzpaņemtais bērns paskaidroja, ka tēvs mātei neļaujot lietot alkoholu, taču kopumā dzīves apstākļi esot labi un ikdienā nekādu sūdzību neesot. Abiem bērniem atgādināts, kā rīkoties, ja rodas nepieciešamība pēc palīdzības.

Pati vaininiece bija pārsteigta, ka situācijas atrisināšanai mājas saimniece nolēmusi iesaistīt policiju. Sieviete uzskatīja, ka, pieskatot bērnus, alkoholu var lietot mazās devās. Ar sievieti veiktas preventīva rakstura pārrunas.

Tikmēr izsaucēja sazinājās ar citiem radiniekiem, kas atbrauks pakaļ brāļa sievai un viņas bērniem, lai nogādātu atpakaļ Latgalē. Mājas saimniece novēlēja mierīgu dežūru un paskaidroja, ka policistu palīdzība vairs nav nepieciešama.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nu, protams, tas ir raksturīgs visiem latgaliešiem. Viņi visi tā dara: atbrauc ciemos un nebrauc prom. Un tā dara tieši latgalieši, kurzemnieki un vidzemnieki vienmēr uzvedas priekšzīmīgi. Tā ka virsrakstā tieši ir jānorāda, ka “no Latgales”, vēl varēja uzvārdus ielikt. Un notikums tiešām ir tik svarīgs, ka noteikti jāliek ziņās. Ai, māte Latgale, kā čiuļiem patīk tevi pazemot gadu desmitiem ilgi, pārāk pacietīgi un labsirdīgi ir Latgales ļaudis. Varbūt tie ciemiņi patiesībā bija čiuļi, tad būtu ticami.

  2. Bēdīgi ar tiem dzērājiem….. kad beidzot cels ,,šmigai,, cenu ? Un tā kārtīgi.

  3. Ai māsa Latgale… Nac. īpatnības – šmakouka un avtonomeja.

Draugiem Facebook Twitter Google+