Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atceries par sapņiem, ko neesi piepildījis! Horoskopi no 28. oktobra līdz 3. novembrim0

Foto: pexels.com

Auns

Nedēļas sākums piemērots pārdomām, plānošanai un pašanalīzei. Nedēļai vispār var būt transformējošs efekts. Aktuālas būs attiecību tēmas ar priekšniecību, ar līdzcilvēkiem, kā arī – intimitāte ar mīļoto cilvēku.

Vērsis

Šī nedēļa dos iespēju “restartēt” tavas attiecības. Vairāk padomā par laulāto, mēģini saprast, ko viņš vēlas un kāpēc dara to, ko dara. Ja attiecībās kaut kas nav noskaidrots vai palikušas neatrisinātas lietas, nāksies tās risināt.

Dvīņi

Svarīgākās nedēļas tēmas būs darbs un veselība. Nedēļas sākumā – samazināta vitalitāte. Pirmdienu var veltīt darbu plānošanai. Šī nedēļa liks pārskatīt, kā tu dari savu darbu un kādi ir tavi ikdienas ieradumi, padomā, vai nevajadzētu kaut ko mainīt.

Vēzis

Nedēļas sākumā liec mierā mājokļa jautājumus un attiecības ar vecākiem, jo to risināšanā sastapsies ar pretestību. Vari sākt nodarboties ar jaunu hobiju, velti laiku romantikai un attiecībām ar bērniem. Pieaugs azartiskums.

Lauva

Stresu radīs mājoklis un ģimenes locekļi. Citu cilvēku neapmierinātība kalpos kā stimuls, lai iekšēji pārorientētos uz jauniem mērķiem. Laba nedēļa, lai plānotu remonta vai renovācijas darbus vai jaunus pirkumus sava mājokļa uzlabošanai.

Jaunava

Prāts darbosies ļoti aktīvi, bet fiziski visu realizēt var nesanākt ne laika, ne spēka. Pirmdien esi piesardzīgs uz ceļa un vadot auto. Nedēļas sākums atnesīs daudz ideju un domu. Svarīga nedēļa rakstniekiem, intelektuālā darba darītājiem.

Svari

Šajā nedēļā var mainīties tava vērtību sistēma vai vismaz nāksies paanalizēt, kas tev ir svarīgs. Liela loma būs materiālajai labklājībai. Kaut kas var mainīties tajā, kā tu pelni naudu. Ja rodas jaunas idejas, neatmet tās.

Skorpions

Laiks padomāt par sevi! Ko tu gribi tieši sev? Labs laiks, lai apsvērtu tēla maiņu, garderobes atjaunošanu. Vari pieteikties stila kursos. Manikīra veikšanai piemērota piektdiena un sestdiena. Nedēļas pirmā puse nav piemērota braucieniem.

Strēlnieks

Saudzē veselību, nepārslogo organismu, jo īpaši nedēļas pirmajā pusē. Šī nedēļa nesīs garīgu atjaunošanos. Labi darbosies lūgšanas. Piemini mirušos. Pievērs uzmanību mājdzīvnieku ieradumiem un uzvedībai.

Mežāzis

Labs laiks, lai atcerētos, par ko tu vienmēr esi sapņojis, bet neesi piepildījis. Varbūt vērts atgriezties pie pamestu, bet nerealizētu mērķu sasniegšanas? Vari pārskatīt arī sava mārketinga stratēģijas, jo īpaši ja tās saistītas ar sociālajiem tīkliem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Svarīgi būt sociāli aktīvam, un tad būs iespēja sevi kaut kur parādīt, pierādīt, uz ko esi spējīgs. Labs laiks jaunam startam karjerā. Padomā, ko tieši vēlies sasniegt, pieraksti savus mērķus un iedvesmas uzturēšanai noliec redzamā vietā.

Zivis

Ja sen jau esi sapņojis apgūt kādu svešvalodu vai vēlies atgriezties augstskolas solā? Laiks meklēt šo sapņu realizēšanas iespējas. Varbūt vēlies izdot grāmatu, palaist pasaulē sacerēto dziesmu vai uzgleznoto gleznu? Pārskati savu radošo darbu pūra lādi!

LA.lv