×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
17. aprīlis, 2015
Drukāt

Atēnas: Krievija Krimā aizstāvēja grieķus no “fašistiem” (4)

Foto -LETA/AFPFoto -LETA/AFP

Grieķijas aizsardzības ministrs Pans Kammens nosaucis Ukrainas valdību Krimas aneksijas periodā par “fašistisku” un izteicis pateicību Krievijai par grieķu iedzīvotāju “aizstāvēšanu”, liecina “Gazeta.ru” publicētā intervija ar ministru.

“Grieķu iedzīvotāji Krimā bija pakļauti Ukrainas fašistiskās valdības uzbrukumiem, un par grieķu ģimeņu aizstāvjiem tur kļuva Krievijas armija,” paziņojis Kammens.

Viņš uzsvēris, ka grieķu iedzīvotājiem Krimā vienmēr bijušas ciešas saites ar vietējiem krievvalodīgajiem iedzīvotājiem.

“Vakar es šo jautājumu apspriedu ar patriarhu Kirilu – mums ir viena baznīca, mēs ticam vienām un tām pašām vērtībām, un vienkārši bija neiespējami neaizstāvēt grieķus no Ukrainas fašistiskās valdības,” sacījis grieķu ministrs.

Grieķijas jaunā kreiso ekstrēmistu valdība iebilst pret Rietumu sankcijām, kas tika vērstas pret Krieviju, reaģējot uz tās agresiju pret Ukrainu. Par to, viesojoties Maskavā, jau iepriekš paziņoja Grieķijas premjers Aleksis Ciprs.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Un Eiropa viņiem vēl dod kredītus, glābjot valsti no bankrota! Kāds naivums! Viņiem nav jādod ne centa,
    lai paši iemācās naudu nopelnīt. Tad viņu vadoņi iemācīsies arī sakarīgi runāt. Līdz šim viņi ir tikai dalījuši un tērējuši nevis savu, bet svešu naudu, ko regulāri aizņēmušies. Šī Cipra valdīšana Grieķijā labi nebeigsies ne priekš pašiem, ne priekš ES.

  2. Krievija Krima aizstaveja visus Krimas iedzivotajus ,griekus ,ukrainus ,krievus ,armenus,visas Krimas tautas jo vieni solijas Krima atstat izdedzinatu ,otri solijas visus izgriezt.

  3. Pēc tādiem vārdiem droši var sacīt ka Ciprs Grieķijā būs tas pats,kas Kadirovs Čečēnijā.

  4. ka Griekijas sibriza valdiba strauji gatavojas pariet putina nometne….. tikai ko patiesam vini ir iedomajusies, ka vini vares sanemt preti par to? Tauta vienas iluzijas– ista haluci nacija.

Draugiem Facebook Twitter Google+