×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
31. marts, 2015
Drukāt

Atklās Jūrmalas baznīcu vēsturei veltītu izstāžu ciklu

Foto: I. Ķuze, daba.lvFoto: I. Ķuze, daba.lv

Jūrmalas pilsētas muzejs otrdien, 31. martā, atklājot Svēto Apustuļu Pētera un Pāvila pareizticīgajai baznīcai Ķemeros veltītu izstādi, sāk ciklu “Baznīca laiku lokos”, LA.lv uzzināja pilsētas domē.

Izstāžu ciklā piedalīsies visu baznīcu draudzes. Ierosme radusies jau 2011. gadā Kristīgo draudžu padomes sēdē, un galvenais mērķis ir veicināt kristīgo vērtību integrāciju sabiedrībā, iepazīstinot ar baznīcu vēsturi un parādot tās mūsdienās.

Pirmajā izstādē varēs apskatīt senas fotogrāfijas, vecās Ķemeru kartes, fotogrāfijas, kuras ataino mūsdienu baznīcas dzīvi dažādos aspektos, kā arī iepazīties ar vēsturiskiem aprakstiem par draudzes priesteriem. Izstādē varēs apskatīt albumus, kuros apkopotas Svētdienas skolas nodarbību un svētceļojumu fotogrāfijas un apraksti, kā arī radošā pulciņa “Ikonogrāfijas pamati” bērnu darbus un citus eksponātus. Izstāde par pareizticīgās apskatāma līdz 19.aprīlim.

Foto ekspozīciju veidojusi Kristīgo draudžu padomes locekle Aija Šulce, izstāde koordinatore – bērnu pulciņa “Ikonogrāfijas pamati” vadītāja Olga Hoļme.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+