Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
13. maijs, 2014
Drukāt

Atklās pirmo marķēto Baldones novada velo un gājēju taku

Foto - LETAFoto - LETA

Baldones novadā atklās pirmo marķēto velo un gājēju taku 14 kilometru garumā, kas ļaus gūt priekšstatu par Baldones vēsturi, dabu un ainavu, liecina pašvaldības informācija.

Velo un gājēju taka tiks atklāta sestdien, 17.maijā, aktīvās atpūtas tūrisma sezonas atklāšanas pasākumā, kur ikviens arī varēs iemēģināt jauno Baldones taku ar velosipēdiem. Pirmais pieturas punkts būs “Varenais Šmits” – lielākais šāda veida teleskops Baltijā, ar kuru pirmo reizi Latvijas vēsturē atklāta mazā planēta, kurai dots vārds “Baldone”.

Pēc tam velo taka vedīs uz Mercendarbes muižu, kurā mājo barona Karla fon Livena dzimtas gars. Pēc piedzīvojumiem muižā taka vedīs caur kilometru garo 19.gadsimta liepu aleju, līdz apstāsies pie Baldones sēravota “Ķirzaciņa”, kura brīnumainās spējas pazīstamas gadsimtiem. Noslēgumā plānots viesoties bijušās Baldones sanatorijas teritorijā, lai noklausītos tās stāstu.

Velo un gājēju takas atklāšana sestdien plānota plkst. 12 pie velonomas Baldones sporta kompleksā Iecavas ielā 2. Pulcēšanās braucienam paredzēta no plkst. 11.30. Pasākums būs bez maksas.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+