×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
11. aprīlis, 2016
Drukāt

VIDEO: Atpazīta agresīvā bezbiļetniece, kura draudēja kontrolierei (19)

Kadrs no videoKadrs no video

Bezbiļetniece, kas aizvainoja un agresīvi pazemoja “Rīgas satiksmes” kontrolieri 3. autobusā, ir atpazīta, informēja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S).

Rīgas Pašvaldības policija (RPP) viņai sastādījusi protokolu. Par šādu uzvedību sabiedriskajā transportā viņai nāksies maksāt sodu līdz 500 eiro.

Nedēļas nogalē vairākos interneta portālos tika publicēts aculiecinieka uzņemts video, kurā redzama agresīva autobusa pasažiere, kas izsakās necenzētiem vārdiem, draud transporta biļešu kontrolierei un iespļauj sejā citai autobusa pasažierei.

Sievietes uzvedība izraisījusi sašutumu sociālo tīklu lietotāju vidū.

“Tas, ko jūs redzat video – tā vēl ir ļoti maiga sabiedriskajā transportā notiekošā versija. Pret kontrolieriem, tajā skaitā pret sievietēm, pielietoti pat gāzes baloniņi un elektrošoki,” raksta Ušakovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. “Kas arī bija jāpierāda!”, kā ir sacīts – šajā MUĻĶU un totāli nozombētu LUMPEŅU zemē SILES “valsts” parodijā “eurolatvānijā” kārtējo reizi LIKUMS ir ticis aizstāts ar truli analfabētisku vai pat apzināti klaji PRETLIKUMĪGU “revolucionāro pārliecību”.
  .
  Patiesībā – tā dēvēto “masu informācijas līdzekļu” truli necilvēcīgajās un lopiski alkatīgajās izdarībās ir visvairāk apzināta brutāla ļaunuma un tīšas recidīvas noziedzības. Pat nesalīdzināmi daudz vairāk par to, ko šādos un taml. gadījumos (arī, t.sk.), iespējams, varētu būt izdarījuši kādi domājamie likumpārkāpēji, kā arī dažādi publiski “fōnā sprediķojoši universāleksperti”.
  .
  Jo – vislielāko un, neapšaubāmi, arī neatgriezeniski graujošu kaitējumu gan iespējamajos noziegumos u.c. taml. IT KĀ “sabiedriski jūtīgās” (t.i. – prasti zombējošas / manipulējošas ažiotāžas iniciēšanai un uzturēšanai “aktuālās”) situācijās iesaistītajiem, gan arī jebkuriem citiem “publicitātes objektiem”, nodara tā dēvētie “masmēdekļi” / tajos veģetējošie juridiski bezcerīgi analfabētiskie tā dēvētie “žurnālisti”. Vai pat, arvien masveidīgāk – vienkārši jebkuri pašnominēti “viedokļu līderi”, tipiski pseido “intelektuāļi” u.c. taml. klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” zombijfani, kas atļaujas / kam tiek atļauts izmantot masmēdekļus kā publisku WC-kolektoru savu privāto iedomāti “morālētiski orientēto pa(u)dumu” regulārai (ie)ķēzīšanai.
  .
  Galvenokārt jau – tie ir dažādi virtuālie “portāli, vortāli, platformas, agregatori” un taml. (DEZ)informāciju atgremojošas w-bedres, kā arī tā dēvētie “audiovizuālie” (TV / radio) “masu (DEZ)informācijas līdzekļi”. Kas, diemžēl, arvien masveidīgāk barojas no “neidentificētu info avotu” (galvenokārt jau – dažāda izdzimuma un institucionālās piederības “atbildīgo amatpersonu”) netīri dzeltenajām “noplūdēm”. Un kuros parazitējošie tā dēvētie “žurnālisti” apzināti un galvenokārt dēļ nožēlojamiem jūdasa grašiem lopiski bradā pa cilvēku dzīvēm kā pa pašu sagānītiem sū#iem – klaji PRETLIKUMĪGI publiski tiražējot JEBKĀDU ar Likumu aizsargātu informāciju par saviem izvēlētajiem “izstrādes objektiem”. Ieskaitot pat JEBKĀDUS iespējamos personas datus, sensitīvu u.c. taml. diskrētu privātu, kā arī citā izpratnē stingri konfidenciālu (t.sk. arī tiesiski procesuālu, valsts noslēpuma, komercnoslēpuma u.c. attiecīgā formātā klasificētu u.t.t.) ar LIKUMU aizsargātu (!!!) informāciju.
  .
  Savukārt, par šādas (u.c. taml. JEBKURAS) ar Likumu aizsargātas informācijas nesankcionētu publiskošanu, ir paredzēta ne tikai visnotaļ nopietna administratīvā un civiltiesiskā atbildība ( Likumdevēja paredzētās soda naudas par šādiem noziegumiem sasniedz vairākus desmitus tūkstošu € apjomu ), bet arī reāla kriminālatbildība ar reāliem kriminālsodiem.
  .
  Ir taču sacīts: “Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!”

 2. Ušakovs neatpazīs-tā tak viņa elektorāts!Jūtas sava ” kumira” lēņu valdījumā kā personīgajā ģerevņā.

  • Tāds elektorāts vismaz Rīgā ir ik uz soļa,dzer, nokārtojas publiski,vissi atkritumi zemē vai pa logu ārā,lamājas,vicina kulakus,ja mēģina vest pie kārtības. Ne RD ,ne mūsu pašvaldības policiju, ne Rīgas namu pārvaldnieku šie subjekti neuztrauc, labākie iemītnieki. Viņu politika kā Kalnmeiera aicinājumā -netraucējiet par sīkumiem

 3. Bezbiļetniecei bija nabadzīgs necenzētu vārdu krājums krievu valodā ,’tāpēc viņu bargi sodīt būtu netaisnīgi .Ja uzmanīgi ieklausās Latvijā dzīvojošo krievu sarunu valodā , tad kļūst skaidrs,ka ar dažiem rupjiem vārdiem dažādos locījumos var izteikt jebkuru domu,pie tā ir pierasts un par to nevienu nesoda.
  Senāk krievu aristokrāti domāja vāciski ,runāja franciski ,bet ar saviem dzimtcilvēkiem lamājās krieviski.
  Dzirdēju ka Krimā esot parādījušies Putina radīti ,,vežļivije ļūģi,, – interesanti būtu dzirdēt viņu valodu.

 4. šādi rupekļi nau pat krievijā redzēti,tādi ir tikai okupētajās teritorijās.

 5. Okupantei okupantes “kultūra”.

 6. Lai stāv tajā pašā vietā pati ,un visi spļaus sejā!

 7. Ja jau šī persona ir zināma, tad lai vienu mēnesi mazgā autobusus. Būs vismaz derīgs darbs izdarīts. Vai naudu no viņas varēs piedzīt vēl nav zināms.

 8. ļoti taisnīgs sods,būtu labi,ja tomēr izdotos to soda naudu 500 eur no tās rupekles iekasēt.
  šādu skatu pirmo reizi redzu ,ārprāts! Vēl iespļaut cilvēkiem sejā!Vai tiešām jauna sieviete nevar nopelnīt naudu ,lai godam varētu apmierināt savas vēlmes!

 9. Visus 500 eiro sodu lai maksā un tai meitenei vēl sāpju naudu par savu pretīgo izdarību. Un lūdzu publicējiet vārdu un uzvārdu lai visi kaimiņi un radi zin kāda K..E viņa ir

  • Tieši tā.Un te nedrīkstētu aizbildināties ar kaut kādu tur datu aizsardzību.Tādēļ jau mums ikdienā ir tik daudz sadzīvisku nejēdzību, ka mēs “sargājam datus”·Tādēļ nekauņas nebaidās tikt atpazīti.

 10. ................... Atbildēt

  ‘tie’ parasti cenšas par brīvu, pat sazvanās, kur kontrole, jeb no viena trolejbusa izmet, gaida nākošo…Sodus? Nemaksā un šī nemaksās, tā satiksme taču viņu…….

 11. Un kur te bija “sīkais” huligānisms??? Te ir tāda necieņa pret sabiedrību, ka “pilnā augumā” rullē reāls huligānisms, par ko draud jau reāla KRIMINĀLATBILDĪBA! Kur skatās prokuratūra???

 12. padomju režīma skolā skolotājas bieži mums borēja, ka tādas uz Latviju lielās tautas kultūru atnesa

 13. Ta nu gan .. Grib braukt par brivu…

 14. taadu bezbiljetnieci uz 15 dienaam sabiedriskajos darbos …, par nepakljaushanos pashvaldiibas struktuurvieniibai…, lai ravee pukjes parkos.

 15. Nevar aiztikt! Tā taču ir Ušakova kunga vēlētāja!

 16. es shitaadu par sievu(to bezbiljetnieci) nevienam vecim nenoveelu… 🙂

 17. Laikam jau gribētos sagaidīt, ka kāds Vīrietis tomēr nāktu kontrolierei palīgā, jo filmētāju a priori bija vairāk…

Draugiem Facebook Twitter Google+