Latvijā
Kriminālziņas

Atsavina litriem nelegāla grādīgā0

Foto Valsts policija

Strādājot pastiprināti nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā, šī gada jūnijā likumsargi atsavinājuši ievērojamu daudzumu nelegālā alkohola, portālu LA.lv informēja Valsts policijā (VP).

Dienesta pienākumu pildīšanas laikā, Pļaviņu novadā policisti apturēja automašīnu, kuras bagāžas nodalījumā atrada 136 litrus nelegālā alkohola, kas bija pildīts 27 plastmasas 5 litru tilpuma un 1 litra tilpuma pudelēs bez Latvijas akcīzes marķējuma. Par minēto faktu tika aizturēts autovadītājs.

Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, tika veiktas tālākās izmeklēšanas darbības.

Sankcionētas kratīšanas laikā Ropažu novadā, tika uzieta nelegālā alkohola glabātuve un ierīces ar kuru palīdzību tika gatavots nelegālais alkohols. Pavisam policisti sankcionētas kratīšanas laikā atsavināja 1700 litrus nelegālā alkohola.

Vīrietis jau agrāk bija nonācis policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziedzīgiem nodarījumiem.

Uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošanu), glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.
Kriminālprocesa ietvaros tiks pārbaudīta vīrieša saistība arī ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Policija turpina pastiprināti strādāt nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā.

Galerijas nosaukums
LA.lv