Mobilā versija
+1.2°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
31. decembris, 2013
Drukāt

Atsevišķās banku filiālēs beigušies eiro sākumkomplekti iedzīvotājiem

Foto: LETAFoto: LETA

"Swedbank" kasē vīrietis iegādājies Latvijas eiro monētu sākumkomplektus. (Publicitātes foto)

Vairākās banku filiālēs beigušies iedzīvotājiem paredzētie eiro sākumkomplekti, apliecināja banku pārstāvji.

Kā pastāstīja “SEB” bankas pārstāve Agnese Strazda, “SEB” no Latvijas Bankas iegādājusies 170 000 iedzīvotājiem paredzētos eiro sākumkoplektus. Patlaban pārdoti 148 000. Lielākajā daļā bankas filiāļu šie komplekti joprojām ir iegādājami, tajā skaitā, Rīgā, tomēr vairākās filiāles, tostarp, tirdzniecības centros “Alfa” un “Origo”, tie ir izbeigušies.

Strazda aicina iedzīvotājus, kuri vēlas iegādāties eiro sākumkomplektus, pirms doties uz kādu no bankas filiālēm piezvanīt uz informatīvo tālruni, lai noskaidrotu, kurās filiālēs tie ir pieejami.

Arī “Swedbank” pārstāve Kristīne Jakubovska apliecināja, ka vairākās bankas filiālēs eiro sākumkomplekti iedzīvotājiem ir izpirkti. Savukārt uzņēmējiem paredzētie eiro komplekti nav izraisījuši lielu interesi un patlaban pārdota aptuveni trešdaļa šo komplektu.

Kā ziņots, no 10.decembra iedzīvotāji visā Latvijā banku filiālēs, 302 pasta nodaļās un Latvijas Bankas kasēs var iegādāties 14,23 eiro jeb desmit latus vērtus Latvijas eiro monētu sākumkomplektus.

Sākumkomplektā iekļautas 45 monētas: divas divu eiro monētas, četras viena eiro monētas, septiņas 50 centu monētas, astoņas 20 centu monētas, septiņas 10 centu monētas, piecas piecu centu monētas, sešas divu centu monētas, sešas viena centa monētas. Monētas ir iepakotas plastmasas maisiņā, un kopējais sākumkomplekta svars ir aptuveni 230 grami.

Šīs monētas varēs izmantot norēķinos tikai no 2014.gada sākuma.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (11)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (5)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+