Horoskopi un mistika
Horoskopi

Attiecības ar citiem cilvēkiem ir tavās rokās! Horoskopi 20.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien lielisku rezultātu sasniegs tie, kas prot sevi disciplinēt un kontrolēt emocijas – tas garantēs izdošanos. Emocijām piesātināta diena būs tiem, kas strādā medicīnā, celtniecībā, kā arī servisos, kas saistīti ar apkalpošanu – piemēram piegāde. Attiecībās ar cilvēkiem jāatceras, ka saskarsmes māksla ir arī jūsu rokās, ne tikai otrs cilvēks ir atbildīgs par to, kādas attiecības starp jums veidojas.

Auns

Daudziem Auniem ir raksturīga tieksme manipulēt, kā arī trūkst spējas disciplinēt savas emocijas – kritiskās situācijās, kā šodien, tas var izraisīt lielas domstarpības gan ar kolēģiem, gan tuviniekiem. Atceries, ka attiecības ar citiem cilvēkiem ir tavās rokās!

Vērsis

Tev priekšā ir ļoti veiksmīgs periods. Lietas tev veiksies un pa pēdām tam – uzlabosies arī finansiālā situācija. Labvēlīgs laiks patīkamām pārmaiņām privātajā dzīvē. Vari realizēt arī savas ambīcijas! Viss izdosies!

Dvīņi

Daudzi Dvīņi šodien būs ļoti izklaidīgi. Domas mētāsies gaisā un būs grūti koncentrēties. Nepieciešams uzturēt sevi “formā”, jo neviens cits, izņemot tevi pašu to nedarīs. Nevajadzētu šodien lieki riskēt!

Vēzis

Visbeidzot veiksme tev uzsmaidīs! Miglainā perspektīva kļūs par realitāti. Pacenties nekrist eiforijā, izvairies no pārsteidzīgiem lēmumiem un rīcības, “nesadedzini” aiz sevis tiltus. Un esi ļoti uzmanīgs, braucot pie stūres.

Lauva

Šo dienu ir grūti nosaukt par pārmaiņu laiku, kā arī, visticamāk, iztrūks spilgtu emociju. Lauvām sākas periods, kas ir saistīts ar pārdzīvojumiem un spilgtām emocijām. Iespējams, šis laiks kļūs par vērtību izvērtēšanas periodu.

Jaunava

Daudzas Jaunavas šodien var iepazīt īstu mīlestību (precētās Jaunavas patīkami pārsteigs mīļotais cilvēks). Taču nevajadzētu darbā afišēt savu privāto dzīvi, jo tas var nepatikt tavai priekšniecībai un graut tavu autoritāti.

Svari

Diena simbolizē vērtības. Daudziem Svariem parādīsies vēlme tikt vaļā no nevajadzīgiem cilvēkiem un traucējošām attiecībām. Būtu lieliski, ja tu tiktu galā ar savām emocijām, neiesaistot citus cilvēkus! Iemācies tikt galā ar negācijām pats saviem spēkiem.

Skorpions

Pienācis laiks izlemt: pie durvju sliekšņa stāv veiksme un vēlmes izpildīsies nekavējoties. Taču, lai tas notiktu, ir jābūt izlēmīgam! Atceries, ka tu tuvojies vienam no savas dzīves svarīgākajiem periodiem, tāpēc šaubas nav tavs sabiedrotais.

Strēlnieks

Strēlnieki šodien var priecāties, jo zvaigznes sola, ka tieši šodien pie apvāršņa parādīsies kādi labdari, kas vēlēsies tev palīdzēt karjeras jautājumos. Mācies pieņemt palīdzību! Nenovērtē savus spēkus par augstu!

Mežāzis

Viss, ko tu darīsi šodien, var izrādīties ļoti veiksmīgs tuvā nākotnē. Pateicoties zvaigznēm attiecības ar cilvēkiem būs veiksmīgas un tuvas. Izrādi gudrību un pieticību, nedemonstrē savu pārākumu nekādās situācijās!

Ūdensvīrs

Daudzi Ūdensvīri šodien jutīs, ka šodien nevajag censties darīt kaut ko par katru cenu, bet ļauties straumei. Un tā patiešām būs pareizā taktika. Ieklausies savā iekšējā balsī un nesteidzini notikumus: uzticies savai intuīcijai vairāk nekā veselajam saprātam.

Zivis

Šodien zvaigznes tev sola veiksmi. Veiksmīgi noritēs ceļojumi – gan komandējumi, gan atpūtas braucieni, ar nosacījumu, ka tie ir ieplānoti. Šodien derētu atcerēties teicienu – ko sēsi, to pļausi. Domā par savu rīcību!

LA.lv