×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
21. janvāris, 2015
Drukāt

Aukstās modes izpārdošana Kalnciema kvartālā

Kalnciema tirdziņa Publicitātes fotoKalnciema tirdziņa Publicitātes foto

Zīmīgajā 14. februārī Kalnciema kvartālā norisināsies AUKSTĀS MODES IZPĀRDOŠANA – diena, kad atkal apvienosies radošie Latvijas modes dizaineri un mākslinieki, izpārdodot ziemas kolekcijas apģērbus, aksesuārus un apavus.

Aukstās modes izpārdošanas dienā 2015. gada 14. februārī no plkst. 10:00 līdz 16:00 Kalnciema kvartāls atvadīsies no pēdējām ziemas paliekām un gatavosies pavasarim kopā ar tādiem LV zīmoliem kā Skinny Latvian, Zvēru dārzs, ZĪLE, Watch me, Hebe, Žoržs, Tatis, u.c., kas tirdziņa apmeklētājiem piedāvās savu produkciju par īpašām izpārdošanas cenām ar atlaidēm pat 50+ % apmērā.

Aukstās modes izpārdošana norisināsies gan omulīgajās iekštelpās visa Kalnciema kvartāla teritorijā, gan ārā – tirdziņa teritorijā. Par sildošiem dzērieniem un vēlajām brokastīm būs parūpējies Vīnu veikals, bet restorānā “Māja” būs draudzīgs pusdienu piedāvājums.

Ne tikai par atlaidēm, bet arī par aktīvu un radošu darbošanos bērniem būs parūpējies bērnu apģērbu zīmols Petra.lv.

14. februāra Aukstās modes izpārdošana būs vienīgais sezonas modes tirgus. Nākamais sekos 2015. gada 6. jūnijā – lielā MODES UN DIZAINA DIENA vasaras sezonai.

Nākamie tirdziņi Kalnciema kvartālā – katru sestdienu visa gada garumā no 10:00 līdz 16:00.

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+