×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
2. maijs, 2017
Drukāt

Austrumu slimnīca lauž līgumu ar apbedīšanas biroju (2)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca (RAKUS) pieņēmusi lēmumu par nomas līgumu priekšlaicīgu izbeigšanu ar abiem apbedīšanas pakalpojumu sniedzējiem SIA “Riets Plus” un SIA “Sēras”, aģentūru LETA informēja slimnīcas valdes loceklis Kaspars Plūme.

Viņš norādīja, ka šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā sākto RAKUS Patoloģijas centra modernizācijas projektu, kā arī Valsts kontroles un Konkurences padomes norādītos aspektus par vienlīdzīgu konkurenci ārējo pakalpojumu sniedzējiem.

Vienlaikus Plūme skaidroja, ka slimnīcas darbinieku iespēja būt kādas firmas īpašniekiem nav aizliegta, tomēr šajā gadījumā tas tiek traktēts kā ētiskas dabas pārkāpums, kas var radīt aizdomas par situācijas izmantošanu sava biznesa interesēs, tādēļ šādas iespējas ir jānovērš.

RAKUS vairākus gadus iznomā telpas apbedīšanas uzņēmumam “Riets plus”, kura īpašnieces ir divas RAKUS Patoloģijas centra darbinieces, otrdien vēsta laikraksts “Latvijas Avīze”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tāpēc esam *irsā Atbildēt

    valsts darba laikā šiverēt privātajā uzņēmumā – ētiskas dabas pārkāpums ??!

  2. Kad Čakša bija Stradiņu slimnīcas valdē, arī tur bija tā pat. Tur uzplaukušas apbedīšanas kantoris piederēja pataloģijas nodaļas vadītājai Prof.Ilzei Štrumfai un morga sanitāram.

Draugiem Facebook Twitter Google+