Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
7. janvāris, 2015
Drukāt

Automobiļu dizaineri rada neparastu sniegavīru kolekciju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Auto dizainerus var dēvēt par īpašas profesijas pārstāvjiem – viņi ir radījuši daudzus no pasaulē ikoniskākajiem spēkratiem, taču savā darbā ik dienu vadās pēc dažādiem likumiem un regulām, kas jāievēro, veidojot konkrēta zīmola auto. Tāpēc ne vienmēr gala rezultātā izdodas iestrādāt visas radošās idejas, kuras labprāt gribētu īstenot. Taču aizvadītā gada nogalē kompānija Ford nolēma dot brīvsoli saviem auto dizaineriem – beidzot arī viņi ļāva pilnu vaļu savam fantāzijas lidojumam, radot kādu citu, bet ne mazāk populāru ziemas ikonu – proti, sniegavīru, informē uzņēmumā.

Sniegavīru veidošana tika īstenota kompānijas Ford komandas saliedēšanas pasākuma ietvaros ASV, kurā deviņām dizaineru grupām tika dots uzdevums radīt katrai savu ziemas simbolu – sniegavīru. Kā izejas materiāli katrai dizaineru grupai tika piešķirti trīs milzīgi putuplasta gabali.

Rūpīgi veidots un krāsots, katrs sniegavīrs tika izveidots, atainojot ikvienas komandas stiprākās puses. Piemēram, kompānijas Ford krāsošanas studijas komanda radīja sniegavīru ar krāsainu vesti, roku vietā pieliktos zarus izgreznoja ar kristāliem, bet kā cepuri izmantoja pītu grozu, kopumā radot iespaidu par sniegavīru, kas svētkus devies sagaidīt uz kādu saules pielietu pludmali. Savukārt animatoru komanda izveidoja sniegavīru, ietverot tajā jaunākās tehnoloģijas un acu vietā iestrādājot kameras, bet kādas citas komandas mākslas darbs bija sniegavīrs, kas radīts, iedvesmojoties no smagā metāla grupām.

Tāpat kāda cita Ford dizaineru grupa, kuras dalībnieki ikdienā atbild par automašīnu interjeru izveidi, nāca klajā ar sniegavīru trio kamanās, kurās iebūvēta planšete. Vairākas komandas, kuru pienākumos ietilpst transportlīdzekļu prototipu izstrāde, debitēja ar rūpīgi izšūtiem un pulētiem putuplasta šedevriem.

No visiem deviņiem izveidotajiem sniegavīriem trīs tika nogādāti uz bāreņu patversmēm un veco ļaužu pansionātu iemītnieku iepriecināšanai, bet pārējie seši novietoti aplūkošanai kompānijas Ford dizaina studijā.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+