×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
11. janvāris, 2013
Drukāt

Avīze Latvijai


radio_192

Latvijas Zinātņu akadēmijas saimes vārdā sveicam mūsu “Latvijas Avīzi” 25. jubilejā! Jūs esat kā sakuplojusi ģimene, sabiedrībā cienīta ar savu labo vārdu un pat e-veikalu! 


 

Ikvienam izdevumam veidojas savs lasītāju loks. Un tā paplašināšanās ir cieši saistīta ar veidotāju izpratni par savu lomu, par savu nodomu īstenošanas ceļiem un izpildījuma meistarību. “Latvijas Avīze” atbilst savam nosaukumam – tā ir avīze Latvijai un par Latviju. Jūsu žurnāli spēj aizraut un pat ieintriģēt ar konkrētas problēmas smalkumiem. Un romānu publikācijas ienes vēlmi ātrāk sagaidīt turpinājumu un tātad – pašu “Latvijas Avīzi”. Jūsu žurnālisti ir augsti profesionāli, dziļi ieinteresēti notikumu un cilvēku likteņu objektīvā atspoguļojumā. Jubilejā vēlam – tā turpināt! Lai jaunās tēmas, kuras piegādā dzīve un ļaudis, neatstāj vienaldzīgus! Vivat, crescat, floreat!

Patiesā cieņā Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis,

LZA senāta priekšsēdētājs Jānis Stradiņš

 

***

“Latvijas Avīze” ir objektīvākā avīze, kurā vienmēr ielūkojos, kaut vai tāpēc, ka nepiederat nedz mūsu žurnālistikas “melnajam”, nedz “dzeltenajam” novirzienam, kas ir diezgan izplatīti. Jūsu rakstos valstī notiekošie procesi atspoguļoti tā, kā tie patiešām notikuši un ko cilvēki par tiem domā. Arodbiedrību vārdā saku paldies par sadarbību un varu tikai ieteikt – lasiet “Latvijas Avīzi”.

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētājs Pēteris Krīgers, vakar sveicot ”Latvijas Avīzi” un atstājot ierakstu Viesu grāmatā

 

***

Uzticība Latvijas tautai un valsts ideāliem, uzskatu neatkarība un ieinteresēta uz valsts izaugsmi vērsta politisko un sociālo procesu atspoguļošana ir Jūsu laikraksta panākumu pamatā! Novēlam Jums arī turpmāk domu neatkarību, daudz radošu ideju, kalpošanu tautai un uzticību ideāliem!

Nodarbinātības valsts aģentūras vārdā direktore Inese Kalvāne

 

***

Radošus nākamos 25 gadus un vēl vairāk! Sāku lasīt “Lauku Avīzi” no iznākšanas brīža. Sākumā avīzi pirku kioskos, bet nu jau daudzus gadus abonēju. Pasūtu uzreiz visam gadam (tam tiek ziedoti 50% decembra pensijas). “Latvijas Avīze” ir vienīgais centrālais laikraksts, ko pasūtu, un citu vairs nevajag, jo “Latvijas Avīzē” ir visas svarīgākās ziņas, notikumi gan Latvijā, gan aiz robežām, un vēl romāns atslodzei. “Latvijas Avīze” nav iedomājama arī bez “Mājas Viesa”. Mēs abi ar vīru – pensionāri – izlasām visu avīzi, tad dodu jaunākā dēla ģimenei – tā izlasām seši cilvēki.

Silviņa Ieviņa, 
pensionāre

 

***

25 gados, atgādinot pagātni, aprakstot tagadni un iezīmējot nākotni, “Latvijas Avīze” mums, lasītājiem un sadarbības partneriem, ir sniegusi daudz prieka un mīlestības. Paldies par sadarbību!

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas kolektīva vārdā direktore 
Laima Grebska

 

***

Mūsu mīļā “Latvijas Avīze”! Avīzi mīlam mēs abi ar vīru. Pasūtu gandrīz no pirmajām dienām, kad uzzināju par “Latvijas Avīzi”. Mana kaimiņiene strādāja kioskā un pārnesa “Latvijas Avīzi”. Mums tā ļoti patika. Arī pati esmu tikusi Jūsu avīzē ar zāļu tējām un pašas darināto tautastērpu. Neiet viegli ar naudas līdzekļiem, bet no “Latvijas Avīzes” un “Mājas Viesa” mēs neatteiksimies.

Ar cieņu, Jūsu lasītāja Gunta Atiķe

 

***

Sveicu Krustiņa kungu ar nosacītām “sudrabkāzām”! Lai viņš vēl ilgi vada “Latvijas Avīzi”.

Ilmārs Stopiņu novadā

 

***

Paldies par to labestību, kas virmo no laikraksta lappusēm! Esmu lauksaimnieka bērns, kas jau kopš mazotnes vērojis, ka tēvs un vectēvs lasa avīzi: vectēvs “Jaunākās Ziņas”, kas sākumā bija vecajā drukā, tēvs “Zaļo Zemi” ar pielikumiem – padomnieku saimniekošanā un ilustrēto pielikumu.

Par šodienas “Latvijas Avīzi” esmu jums ļoti pateicīga, jo tai jau agrākos gados Latvijā ir sākums un šodien tā palīdz tikt pāri muļķībai, tumsonībai, aprobežotībai. Dažiem pat ir skaudība, ka man katru dienu laikraksts kastītē. Tikai pēdējā laikā kastīte sabojāta, ka grūti dabūt avīzi ārā. Arī durvis sabojātas. Esmu priecīga, ka mūsu tautai ir tāds slavens laikraksts, ko cilvēki lasa ar aizrautību, ka nevar iztikt bez tāda ceļabiedra. Esmu atkal pusgadam avīzi pasūtījusi. Ne jau visu līdz pēdējam izlasu. Par literatūru, valodu, vēsturi, zemi, valsti, politiku, ārzemēm gan, katrā ziņā par cilvēkiem.

Ar cieņu, 
Vilma Vēberga

 

***

Vēlu “Latvijas Avīzei” būt rakstošā gara stipriem, jo vadāmies pēc jūsu laikraksta!

Vēsma Kokle-Līviņa Alūksnē

 

***

Latvijai tuvojas simt gadu jubileja, “LA” tad būs trīsdesmit, brieduma gadi. Lai jūsu kolektīvs arvien saliedēts, stiprs un latvisks!

Ziedonis Krāslavā

 

***

Vismaz 50 gadus vēl strādāt! Bet tomēr gribētu sagaidīt vēl dziļākus rakstus. Kad rakstāt par saticīgām lauku ģimenēm un veiksmīgām saimniecībām, lūdzu, pastāstiet arī, cik labi tur cilvēki māk izmantot visas iespējas, neņemot kredītus, netaisot Eiropas projektus, bet strādājot paši ar savu galvu un spēkiem. Vajag izcelt to, kā laukos izaug valstij noderīgs cilvēks. Ne jau visiem jābeidz augstas skolas, tikpat vērtīgs sabiedrībai ir praktisks cilvēks, kam patīk savs darbs un amats.

Guntars Saulītis 
Bauskā

 

***

Lasām jūsu avīzi no pirmā numura, turpinām to pasūtīt. Lai redakcijas darbiniekiem arī uz priekšu daudz labu rakstu, vērtīgas idejas!

Uldis un Māra Alkšņi Ozolniekos

 

***

Sveicu visus “Latvijas Avīzes” darbiniekus! Kopš 1988. gada avīzi pasūtījusi mana māte, tagad, kad viņas vairs nav, to turpinu darīt es. Paldies arī par šī gada vērtīgo dāvanu – Lijas Brīdakas romānu “Audums kāzu kleitai”.

Andris Ludvigs 
Rundālē

 

***

Vēlu “LA” kolektīvam spēku, izturību un darba sparu cīnīties ar tām nejēdzībām, kas notiek Latvijā!

Marija Jukņeviča 
Rēzeknē

 

***

Lai 25 gadu jubilejā radu, draugu liela saime, neizsīkstošs darba spars, vienmēr darbīgs un možs gars!

Staņislavs Ločmelis Oškalnos

 

***

Vēlos “LA” sveikt jubilejā visu Mārupes represēto vārdā! Jūs sējat graudus svētītā zemē, lai jums spēks un izturība!

Anna Ozoliņa Mārupē

 

***

Droši ejiet…

Savu ceļu,

Visus sapņus piepildīt

Veidot savu gaismas ceļu

Tautas sirdi sasildīt!

Daudz laimes apaļajā jubilejā!

Veselības un sociālās aprūpes centra “Sloka” kolektīva vārdā valdes priekšsēdētājs 
Aivars Smagars

 

***

Ar avīzi kopā esam visus šos gadus,

To izlasīt mudinām draugus un radus.

Šī avīze ienes mums siltumu mājās,

Jo uzzinām visu, kā citur klājas. [..]

Irēna Romāne Balvu novada Krišjāņu pagastā

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+