Bagatskis: “Strēlnieks ir nobriedis basketbolists” 0

Jānis Strēlnieks ar lielāko spēles laiku, labāko lietderības koeficientu, 12 punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm izdarīja ļoti daudz, lai Sanktpēterburgas “Spartak” Eiropas kausa ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pārspētu Latvijas valstsvienības galvenā trenera Aināra Bagatska trenēto Kijevas “Budivelnik”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

“Strēlnieks ir viens no “Spartak” atslēgas spēlētājiem. Jānis nospēlēja ne tikai labi, bet lieliski – pats iemeta un atdeva daudz rezultatīvas piespēles. Tas spēlētājs, kādu es iepazinu pirms četriem gadiem un tas, kas laukumā ir šodien – tie ir divi dažādi spēlētāji. Tagad tas ir nobriedis basketbolists. Atkārtošos, viena no svarīgākajām figūrām Zdovca [“Spartak” galvenais treneris] rotācijā,” par Strēlnieka spēli sacīja Ainārs Bagatskis. Vai Jānis bija īpaši gatavojies spēlei pret valstsvienības treneri? “Nē, vienkārši pretinieku aizsardzība deva man daudz iespēju brīviem metieniem vai piespēlēm pirms brīva partnera metiena. Tā negadās katrā spēlē,” uz šo jautājumu atbildi sniedz Jānis Strēlnieks.
Tikmēr savas komandai Bagatskim bija daudz pārmetumi, lielākoties – par kļūdām un vaļībām cīņā par atlēkušajām bumbām zem sava groza. “Mēs ielaidām zagli savā mājā,” nikns bija Bagatskis, taču atzīmēja, ka komanda trešajā ceturtdaļā sāka spēlēt savu basketbolu un tad cīņa bija līdzīga. 11 punkti ir Kijevā atspēlējams deficīts. Pirmajā spēlē punktu ailē un spēlē nepamanāms bija pašlaik kijevietis Rihards Kuksiks.
Spēles spožākā zvaigzne Jānis Strēlnieks atzīmēja, ka visa cīņa vēl priekšā: “Mēs visi saprotam, ka ir nospēlēta tikai ceturtdaļfināla pirmā puse. Šo spēli jāaizmirst un jāgatavojas atbildes cīņai Kijevā. Jācīnās par uzvaru, nevis jādomā par iegūtā pārsvara nosargāšanu.”
Dažādām sekmēm Eirtopas kausa izcīņas cetuirtdaļfināla pirmo spēli aizvadīja abi Spānijas klubi, kuri Top-16 posmā aizspraucās priekšā Rīgas vefiņam. “Bilbao” izbraukumā Vācijā ar 81:85 zaudēja “Ulm”; “Valencia” savā laukumā ar 80:70 pārspēja Kazaņas “Unics”. Abās cīņās viss izšķirsies atbildes spēlēs. Ar vienu kāju pusfinālā jau ir Krasnodaras “Kubaņ-Lokmotiv”, kas Podgoricā ar 72:54 pārspēja “Budučnost”.

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS
NBA. Warriors” – “Kings” 87:83, Andris Biedriņš 2 min., bez punktiem, bez metieniem.
EIROPAS KAUSS. “Spartak” – “Budivelnik” (treneris Ainārs Bagatskis) 83:72, Jānis Strēlnieks 35 min., 12+7RP+4AB; viesos Rihards Kuksiks 11 min., bez punktiem, 2RP.
KRIEVIJA. “Nadežda” – “UGMK” 69:86, Zane Tamane 19 min., 8+6AB; viesos Anete JēkabsoneŽogota nespēlēja leģionāru limita dēļ.
TURCIJA. Dāmas, “Tarsus” – “Ceyhan” 69:65, Liene Jansone nespēlēja leģionāru limita dēļ; viesos Kristīne Kārkliņa 18 min., 1+2RP. Vīri, otrā līga: Pi Koleji” – “Balikesir” 61:64 viesos, Kaspars Kambala 31 min., 17+13AB.
UNGĀRIJA. “Bacbasket” – “Cegledi” 73:63 viesos, Aija Brumermane 25 min., 10+3AB.

“Strēlnieks ir viens no “Spartak” atslēgas spēlētājiem. Jānis nospēlēja ne tikai labi, bet lieliski – pats iemeta un atdeva daudz rezultatīvas piespēles. Tas spēlētājs, kādu es iepazinu pirms četriem gadiem un tas, kas laukumā ir šodien – tie ir divi dažādi spēlētāji. Tagad tas ir nobriedis basketbolists. Atkārtošos, viena no svarīgākajām figūrām Zdovca [“Spartak” galvenais treneris] rotācijā,” par Strtēlnieka spēli sacīja Ainārs Bagatskis. Vai Jānis bija īpaši gatavojies spēlei pret valatsvienības treneri? “Nē, vienkārši pretinieku aizsardzība deva man daudz iespēju brīviem metieniem vai piespēlēm pirms brīva partnera metiena. Tā negadās katrā spēlē,” uz šo jautājumu atbildi sniedz Jānis Strēlnieks.

Tikmēr savas komandai Bagatskim bija daudz pārmetumi, lielākoties – par kļūdām un vaļībām cīņā par atlēkušajām bumbām zem sava groza. “Mēs ielaidām zagli savā mājā,” nikns bija Bagatskis, taču atzīmēja, ka komanda trešajā ceturtdaļā sāka spēlēt savu basketbolu un tad cīņa bija līdzīga. 11 punkti ir Kijevā atspēlējams deficīts. Pirmajā spēlē punktun ailē un spēlē nepamanāms bija pašlaik kijevietis Rihards Kuksiks.

Dažādām sekmēm Eirtopas kausa izcīņas cetuirtdaļfināla pirmo spēli aizvadīja abi Spānijas klubi, kuri Top-16 posmā aizspraucās priekšā vefiņam. “Bilbao” izbraukumā Vācijā ar 81:85 zaudēja “Ulm”; “Valemcia” savā laukumā ar 80:70 pārspēja Kazaņas “Unics”. Abās cīņās viss izšķirsies atbildes spēlēs. Ar vienu kāju pusfinālā jau ir Krasnodaras “Kubaņ-Lokmotiv”, kas Podgoricā ar 72:54 pārspēja “Budučnost”.

KRIEVIJA. “Nadežda” – “UGMK” 69:86, Zane Tamane 19 min., 8+6AB; viesos Anete Jēkabsone-

Zogota nespēlēja leģionāru limita dēļ.

TURCIJA. Dāmas, “Tarsus” – “Ceyhan” 69:65, Liene Jansone nespēlēja leģionāru limita dēļ; viesos Kristīne Kārkliņa 18 min., 1+2RP. V;irim otrā līga: Pi Koleji” – “Balikesir” 61:64 viesos, Kaspars Kambala 31 min., 17+13AB.