×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
2. jūlijs, 2014
Drukāt

Balvā – 30 000 eiro

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Jau ceturto reizi lidaparātu ražotājs “Airbus” aicina studentus no visas pasaules pieteikties konkursam “Fly Your Ideas”.
 Tas ir starptautisks konkurss, kurš norit divreiz gadā un kurā piedaloties studentiem ir iespēja ļaut vaļu iztēlei. Dalība konkursā sniedz arī iespēju praksē pārbaudīt auditorijā apgūtās zināšanas, strādāt reālajā vidē, sadarboties ar aviācijas nozares profesionāļiem un risināt gaisa transporta jomas izaicinājumus.

Konkursā aicināti pieteikties studenti neatkarīgi no studija programmas un virziena. Konkursa ” Fly Your Ideas” iepriekšējās kārtas jau radījušas lielu interesi jauniešu vidū visā pasaulē – konkursam pieteicās 11 000 studentu, kas pārstāvēja 600 universitātes aptuveni 100 valstīs. Pagājušajā gadā konkursā uzvarēja piecu dizaina studentu komanda no Sanpaulu universitātes Brazīlijā, kas radīja gaisa spilvenam līdzīgu risinājumu bagāžas iekraušanai un izkraušanai, lai atvieglotu darba slodzi cilvēkiem, kuri strādā ar bagāžas pārvietošanu lidostā. Konkursam reģistrēties var trīs līdz piecu cilvēku komandas līdz šī gada septembrim.

Reģistrācija notiek mājaslapā www.airbus-fyi.com. Uzvarētāju komandai būs iespēja sadarboties ar “Airbus” inženieriem, attīstot tālāk savas idejas. Turklāt tā iegūs balvu 
30 000 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+