×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
2. marts, 2018
Drukāt

Belēvičs “met aci” uz LTRK padomes prezidenta amatu (12)

Foto - LETA/Ieva MakareFoto - LETA/Ieva Makare

Bijušais Veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs pieteicies konkursā uz Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes prezidenta amatu, kā arī pieteicis savu kandidatūru padomes locekļa amatam.

Belēvičs aģentūrai LETA apstiprināja, ka ir pieteicies konkursā uz abiem amatiem. “Uz abiem amatiem ir konkurence, un uz vienu amatu vidēji konkurē divi cilvēki,” sacīja Belēvičs, piebilstot, ka konkurenci vērtē pozitīvi un arī savas izredzes uzskata par labām.

Belēvičs arī izteica aicinājumu LTRK biedriem 20.martā piedalīties LTRK padomes vēlēšanās un izdarīt savu izvēli. “LTRK ir ļoti liela organizācija, kurā šobrīd ir apmēram 2250 biedri. Parasti uz šādām vēlēšanām ierodas mazāk nekā 10% biedru. Tā kā pastāv alternatīvas par ko vēlēt, būtu labi, ja atnāktu liels skaits vēlētāju un izdarītu savu izvēli,” sacīja bijušais veselības ministrs.

Jau ziņots, ka LTRK padomes locekļu un/vai padomes priekšsēdētāja amatam varēja pieteikties, iesūtot CV un pieteikuma anketu līdz 1.martam.

LTRK informēja, ka padomes prezidenta amatam nākamajiem trim gadiem ir pieteikušies divi kandidāti, savukārt uz LTRK vēlētājiem padomes locekļu amatiem ir pieteikušies 23 kandidāti, no kuriem astoņi tiks ievēlēti. Kopumā pieteikšanās aktivitāte ir vērtējama kā samērā liela.

Jauno LTRK padomi plānots ievēlēt kopsapulcē 20.martā.

LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība. LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju – intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Ar sūdainu mietu.

 2. Fū! LA cenzē komentāru!

 3. Šis ražo briežu košer gaļu priekš ickēm…atsevišķu likumu priekš sav bizness vajadzīb caur saeimu izbīdīja.

 4. bijušo nav – turēt pa gabalu

 5. viņš tiešām domā, ka viņu ievēlēs, pēc visa ko sastrādājis?????

 6. Šito B uz LR atkritumu bedri

 7. Beļevičs vai Rostovskis?
  Diena Autors: Gunita Nagle. 2000. gada 13. aprīlis 00:00
  Neīsts Krievijas augstskolas diploms aizšķērsojis biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētāja vietnieka Aigara Rostovska turpmāko ceļu maģistra grāda iegūšanai. Aizdomas, ka A.Rostovska augstākās izglītības dokumenti ir tikai butaforija, radās Akadēmiskās informācijas centrā, uz kurieni dokumentus nogādāja Latvijas Universitāte (LU). LU A.Rostovskis savu augstskolas diploma pakaļdarinājumu iesniedzis maģistrantūras studijām LU Pedagoģijas un psiholoģijas institūtā. Taču A.Rostovska Krievijā pirms trim gadiem iegūtais augstākās izglītības dokuments samulsinājis ar savu PSRS ģerboni, tādēļ tas pārbaudei aizsūtīts uz Krievijas AIC. Krievijas AIC apstiprināja aizdomas, ka augstskolas Turība valdes priekšsēdētāja vietnieka uzrādītais Maskavas Darba un sociālo attiecību akadēmijas diploms ir atdarinājums. Pēc šīs akadēmijas sniegtajām ziņām, ir trīs pierādījumi diploma neīstumam – pirmkārt, 90.gadu studentu sarakstos nav Aigara Rostovska vārda. Otrkārt, akadēmijas absolventu diplomi numurēti ar 7, nevis 4 cipariem kā augstskolas Turība pārstāvja uzrādītajā dokumentā. Trešais diploma neīstumu apstiprinošais fakts – Maskavas Darba un sociālo attiecību akadēmija 90.gadu otrajā pusē, kad A.Rostovskis it kā pabeidzis augstskolu, vairs neizmantoja PSRS veidlapas un atribūtiku. A.Rostovska neveiksmīgais mēģinājums iestāties Latvijas Universitātē (LU) ir pirmais gadījums, kad neīstus dokumentus iesniedz kāds augstskolas pārstāvis.
  Moscow State Institute of International Relations (Krievija)www.mgimo.ru

 8. LTRK ievēlēs meli, tad jautājums aktuāls – kas ir Latvijas valstī LTRK?

 9. ko lai saka. plaša profila speciālists. a valdiba saka, ka jaieved specialisti.

 10. a ko viš ražo?

Draugiem Facebook Twitter Google+