×
Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
9. aprīlis, 2016
Drukāt

Belēvičs: turpināšu reformas veselības nozarē; politikā vājajiem nav vietas (11)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Reformas veselības nozarē tiks turpinātas, 9.aprīlī Latvijas Zaļās partijas (LZP) kongresā sacīja veselības ministrs Guntis Belēvičs. Viņš arī norādīja, ka politikā vājajiem nav vietas, jo ir jāprot nostāvēt dažādās situācijās, arī saskaroties ar meliem.

Belēvičs sanāksmē uzstājās divas reizes – kā kandidāts uz līdzpriekšsēdētāja amatu un, sniedzot ziņojumu kā ministrs.

Veselības sfērā jāturpina pārskatīt visas iespējas, lai ar esošajiem līdzekļiem rīkotos efektīvāk, norādīja ministrs, minot piemērus, kad ir ietaupīti līdzekļi. Līdzekļu ietaupījums panākts neatliekamās medicīniskās palīdzības transporta sistēmā, pauda politiķis. Viņš arī vērsa uzmanību uz atsevišķu rindu mazināšanos medicīnas nozarē.

Belēvičs atzina, ka veselības joma atrodas dziļā krīzē un akcentēja, ka viņš nedz var, nedz drīkst pamest veselības nozares pārraudzīšanu, jo, ja ministrs ir uzņēmies vadīt nozari, tad grūtības nav iemesls nolaist rokas. Politiķis skaidroja, ka, ja viņš aizietu prom, tad nāktu vietā kāds cits, kuram pozitīvo reitingu dēļ būs viegli “peldēt pa straumi”.

Kā ziņots, Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) uzrunā LZP kongresam norādījis, ka pozitīvi vērtējama veselības ministra Belēviča enerģija, un viņam vēl ir laiks veselības reformas jautājumā, taču tā ir mazāk nekā iepriekš.

Kučinskis slimības dēļ LZP kongresā ierasties nevarēja, un viņa runu nolasīja Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Kučinskis norādījis, ka visiem ir viena sāpe – veselības aprūpe. Veselības aprūpei jābūt pieejamai Latvijas iedzīvotājiem neatkarīgi no ienākumiem un dzīves vietas, uzsver Ministru prezidents.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Tās nav reformas ,bet gan veselības nozares iznīcināšana.Vairāk slimnieku ,vairāk pirks zāles(kurš varēs tās nopirkt),vairāk eiro aptiekāra Belēviča kontā.

 2. Mīļais cilvēk!!!!!!Nu netaisi vairs nekādas reformas,visu ko esi varējis esi sačakarējis,vai tiešām nepietiek ar to zāļu biznesu.Nu liec mieru medicīnai.Konkurences padomes priekšsēdētaja šorīt 900 sek tak skaidri norādija par šausmīgām nejēdzībām veselības aprūpē.Vai tiešām nepietiek?

 3. Pareizi, ka iesaistīsi konkurences padomi. Noziedzīgie izsitēji ir jāaptur.

 4. Viņam labāk nedarīt neko, tā noteikti būs labāk. Visur kur viņš pieķeras, viss tiek sabojāts.

 5. Pie vella tos Belēvičus un pārējos arī Atbildēt

  Nav jau nekāds pārsteigums–visu laiku notiek tikai reformas un reformas atkal reformētas un tā 25 gadus!!!!!!!!!
  Brīnums būtu tad, ja vienu rītu pamosties un lasi jaunākās ziņas – “Reformas izglītības nozarē veiksmīgi noslēgušas”, tas būtu šoks visiem, bet tas nav iespējams…….

 6. Nedod dievs ka par tautas labklājību rūpejas miljonāru partijas.Varbūt farmaceitiskā tirgus pārdale arī ir viena no šīm rūpēm?Pensionēto arodslimnieku un invalīdu fiziskās iznīcinašanas politika joprojam gan ir spēkā!

 7. zaļie beidzot pamodušies?

 8. Reformas savam aptiekas biznesam – tikai kas pārējiem? Tā bulciņas un tagad alus pudeles ir tikai skatam…

 9. Latvija, kur Tavi dēli…

 10. Belēvičs būtu tas spēcīgais???Kāda pārprasta pašvērtība…vai augstprātība…vai….

 11. Belēvičs būtu tas spēcīgais???Kāda pārprasta pašvērtība…vai augstprātība…vai….

Draugiem Facebook Twitter Google+