×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
4. novembris, 2012
Drukāt

Bērnu slimnīcā darbu uzsāk ambulatorais pediatrs

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

No šodienas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā papildus dežūrārstiem konsultēs arī ambulatorais pediatrs, aģentūru LETA informēja slimnīcas Sabiedrisko attiecību dienesta vadītāja Romēna Namniece.

Namniece pastāstīja, ka ambulatorā pediatra amats ieviests tādēļ, ka vecāki ģimenes ārsta konsultācijas vietā ļoti bieži izmanto slimnīcas neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļu, līdz ar to ievērojami pagarinājies gaidīšanas laiks pacientiem ar neatliekamiem, veselību apdraudošiem stāvokļiem.

Ambulatorais pediatrs konsultēs bērnus ar akūtām, bet ne neatliekamām saslimšanām, nepieciešamības gadījumā nosūtot uz izmeklējumiem un analīzēm, kā arī vajadzības gadījumā lemjot jautājumu par pacienta stacionēšanu.

Namniece skaidroja, ka pēc ierašanās un reģistrēšanās nodaļā pacienta pirmo apskati veic šķirošanas māsa vai ārsta palīgs. Ja tiek konstatēts, ka pacientam nav dzīvību vai veselību apdraudošs stāvoklis, kas prasa neatliekamu palīdzību, viņš tiek novirzīts pie ambulatorā pediatra.

Pediatrs bērnus konsultēs katru dienu no plkst.11 līdz 20.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+