Sports
Basketbols

Bertāns: nav ne jausmas, kas notiks pēc mana līguma beigām0

foto – Ieva Leiniša/LETA

Latvijas basketbola valstsvienības spēlētāji šobrīd koncentrējas sava snieguma uzlabošanai, mazāk skatoties uz pretiniekiem, latviešu žurnālistiem atklāja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” spēlētājs Dāvis Bertāns.

Latvijas vīriešu basketbola izlase, turpinot cīņu 2019.gada Pasaules kausa kvalifikācijā, 28.jūnijā viesos Stokholmā spēlēs ar Zviedriju, bet 1.jūlijā pretinieku laukumā Kijevā tiksies ar Ukrainu. Vēl pirms tam 25.jūnijā Rīgā tiks aizvadīta pārbaudes spēle ar Krieviju.

“Ir liels prieks būt mājās,” žurnālistiem sacīja Bertāns. “Jau pusotru mēnesi esmu Latvijā, turklāt pašlaik ir izcils laiks, kas bieži negadās vasarā. Šo laiku pēc sezonas izbaudīju.”

“Kopš jūnija sākuma kārtīgi trenējos individuāli, taču šobrīd nevarētu teikt, ka gatavojamies konkrētām spēlēm, jo izlasei ir pievienojušies daudzi jauni spēlētāji, ieskaitot mani,” atklāja Bertāns. “Līdz otrdienai bijām aizvadījuši tikai vienu basketbola treniņu un šobrīd mācāmies sadarbības, mēģinām saspēlēties un domājam par savu basketbolu, nevis par pretiniekiem. Šobrīd sastāvā brīžiem ir neliels haoss un nesaprašanās, bet domāju, ka līdz gaidāmajām spēlēm viss būs kārtībā.”

Saistītie raksti

Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents Valdis Voins preses konferencē sacīja, ka izlases spēlētāju apdrošināšanas summa esot bijusi nozīmīga, bet Bertāns šīm detaļām nav pievērsis lielu uzmanību .”Apdrošināšanas summu, kas bija nepieciešama par mani, pats nemaz nezinu, jo šo lietu kārtoja mans aģents un Latvijas Basketbola savienība. Par to nemaz nedomāju un gaidīju to brīdi, kad viss tiks sakārtos. Zinu, ka tā bija visai liela summa tik īsam laika periodam un pirmais signāls, ka viss ir nokārtots, bija no aģenta.”

“Pašlaik nav ne jausmas, kas notiks pēc mana līguma beigām,” izteicās “Spurs” spēlētājs. “Protams, ir baumas, bet komandas spēlētājiem konkrēti netiek izpausts, vai šīs baumas ir patiesas vai nepatiesas. 80% no šīm baumām noteikti varētu būt nepatiesas. Sanantonio klubs vienmēr ir bijis ļoti noslēpumains, kas nekad neizpauž šādu informāciju. Domāju, ka komandai ir daudz raizes par dažādām lietām, tādēļ es cenšos par to nedomāt un koncentrēties tam, kas notiek tagad, kā arī gaidīt savu kārtu.”

LA.lv