Horoskopi un mistika
Horoskopi

Bez mazām uzvarām lielo kauju neizcīnīt. Tolteku horoskops līdz 20. aprīlim0

Foto – Fotolia.com

Viļņa apraksts

Iesākumā nebija nekā – vēl pirms vārda, vēl pirms nodoma!

Sācies jauns vilnis, kas iezīmē beigu punktu un aizved to līdz patiesībai. Tikai atbrīvojot vietu var dot iespēju jaunam sākumam. Šis vilnis no mums sagaidīs spēju izlemt, ko mēs šajā tukšajā vietā vēlēsimies radīt. Puķu dobe ir uzirdināta un sagatavota, ko mēs tajā sēsim? Kāpēc šie ziedi mums ir tik īpaši, lai tos sētu? Neko bezjēdzīgu darīt mēs negribēsim. Mums ir jātic mūsu darbam, jo tikai tas dod stabilitāti – izpratne par to, ka tas, ko mēs darām, ir vajadzīgs. Tad mēs varēsim būt saskaņā ar savu sirdsapziņu un ļaut mums katram realizēties savā virzienā. Tad pasaule mums apstiprinās, ka mūsu unikalitāte ir tā vērti, ka mēs neesam tikai klauni un āksti, bet gan unikālas daļas no komandas, kurai ir iespēja sasniegt savus ideālus neko no citiem neprasot.

Šis process prasa atdevi, tāpēc tie, kas nespēs atbilst pilnā mēra, tie, kas neizturēs, tiks slīpēti un var tikt atmesti no komandas, lai process neapstātos. Un tas dos iespēju iziet plašumā, aptvert un iznest savas dvēseles patiesību pāri pasaulei, lai viļņa maksimumā sadedzinātu sevi, ļaujot pašiem un citiem saprast dievišķo mūsos, rezultātā iekustinot pasauli un kustību nākamajā pakāpē, lai viļņa pēdējā dienā spētu ieraudzīt to, cik tad esam īsti bijuši, cik tad mūsu ticībai ir bijušas atvērtas acis, vai gaisma ir tā, kas caur mums runā. Vai varbūt nekas no tā nav palicis pāri? Tieši tāpēc viļņa dziļākā būtība ir cilvēkos, kas spēj caur sevi nest sirdsapziņas patiesību pasaulei. Nu,un ko teiksiet par šādu tukšuma aizpildīšanu, par šādu jauno sākumu?

15.02.2016. Mēs visi dzīvojam rāmī!

6 Chuwen

Šādā dienā pasaule smejas par mūsu pārliecību, ka esam unikāli un radoši. Mums katram ir savs rāmis, savi nebeidzamie pieņēmumi, stereotipi un priekšstati par to, kādai pasaulei ir jābūt, ko mēs no pasaules sagaidām. Mēs dzīvojam pārliecībā, ka Zeme ir apaļa, un šī pārliecība ir tikpat negrozāma, kā pirms vairākiem simtiem gadu, kad cilvēki ticēja, ka zeme ir plakana. Ja godīgi, tad nav nekādas starpības šīm abām pārliecībām! Viņas ne ar ko neatšķiras. Ļoti iespējams, ka mēs neredzam ļoti būtiskas Zemes daļas, kas ļautu ieraudzīt, ka Zeme varbūt ir pa visam savādāka.

Labi, es pārspīlēju! Mēs visi esam savā ziņā radoši un attīstīti. Vēl vairāk mēs visi uzskatām, ka mūsu prāti ir atvērti un mūsu apziņa gatava pieņemt pasaules dažādību. Tāpēc šodien pasaule noteikti piespēlēs situācijas, cilvēkus un notikumus, kas parādīs pretējo! Pilnīgi visi mēs dzīvojam pieņēmumu virknē par to, kas ir pasaule!


16.04.2016. Ne tauta pret tautu, bet visas kopā pret tumsu (Rainis)

7 Eb

Ir pienākusi tā diena, kad mums ir jāzina, kur mēs esam un kāpēc. Par ko mēs esam gatavi mirt? Un kas ir tie, kuri ir gatavi mirt to pašu iemeslu dēļ. Mēs ejam plecu pie pleca ar saviem līdzgaitniekiem, un mūsu izvēlētais ceļš ir liktens vadīts. Katram ir savas cīņas un savas kaujas, bet bez mazajām uzvarām nevar karā vinnēt. Šodiena parāda, ka nav maznozīmīgu lietu! Tās visas summējās kopīgā mērķī, kopīgā rezultātā.

Iegūstot pārliecību par to, ka mūsu izvēle ir vienīgā pareizā, mēs iegūsim nenovēršamību un spēsim šo civilizāciju iznest jaunā līmenī. Līmenī, kurā nevalda materiālā labklājība, kā vienīgā mēraukla cilvēku vērtībām, līmenī, kurā mēs nestaigāsim aizmiguši un dzīve nekļūs par nejaušu ieradumu rezultātu, bet būs mūsu apzināta izvēle un tiekšanās pēc mērķiem, kurus patiešām vēlamies sasniegt!

16.04.2016.
Visi mērķi ir sasniegti!
8 Ben

Ben enerģija sagaida, ka mēs tieksimies pēc saviem sapņiem, bet šodiena parāda, ka esam pašpietiekami, ka mūsos jau šodien – šeit un tagad – ir viss! Mēs esam pilnīgi. Vistuvākais ceļš līdz ideālam ir punkts! Un šo apziņu šodiena manifestē pilnībā. Mēs jau esam tur, kur mums ir jābūt un tas ir lieliski! Mēs varam būt gandarīti un priecāties, ka esam tieši šādi, kādi esam.

Šodiena mūsos atnes vēlmi sevi sajust, nokļūt savā centrā, savās slēptākajās domās un sajūtās. Melojot sev, mēs varam iegūt tikai apkārtceļus, bet to šodiena nepieļauj. Kādam var nākties savus melus atmest, bet pārējie varēs izbaudīt lielisku kompāniju – sevi!


17.04.2016. Tumsas pavēlniece

9 Xish

Šodiena ir līdzīga sievietei, kas pa nakti buras, bet pa dienu ir neatvairāma sirēna. Tā ir Spīdola, kura iemanto sievišķu magnētismu, neaptveramu gudrību, pat viltību un kaķa cienīgas manieres. Tieši tāda ir šī diena! Neatkarīga un nepierunājama, viltīga un neparasta. Ir viegli nepamanīt, ka kaķis no muguras jau ir pielavījies un grasās uzbrukt. It kā jau nekā nav, nav sajūtu, nav draudu, nav pat īsta uzbrukuma, bet varam nonākt brīdī, kad pāris sekundēs esam nokļuvuši zaudētāja lomā. Nekas jau īpašs nenotika, bet situācija ir pilnīgi pretēja.

Šādas dienas sagaida spēju pārvērtēt cilvēkus, pārvērtēt savas spējas un pārliecības. Nē, tas nav ticības apliecinājums. Nevienam neinteresē, cik ļoti tu kaut kam tici. To pārbauda praksē, sagriežot notikumus visneiedomākajā virpulī. Un, ja sēžat peļķē, tad pateicieties Dievam par iespēju ieraudzīt vājos punktus mūsu domās un vērtībās!


18.04.2016. Pilnīgi viss tiek kontrolēts!

10 Men

Šī varbūt nemaz nebūs tā patīkamākā diena. Ja pelītēm liekas, ka var dancot pa galdu, jo runcis nav mājās, tad šodien izrādīsies, ka runcis ir ierīkojis novērošanas un drošības sistēmu, kā rezultātā pelītes tiks sapakotas tīklos bez iespējas pakustēt, gaidot kamēr atgriezīsies runcis un dos vadošos norādījumus. Tādēļ esiet nevainojami darbos un vietās, kur esat kāda pakļautībā. VISS tiks pamanīts un visas nebūšanas tiks pārspīlētas līdz ziloņa izmēram. Nekādas haltūras un atkāpes!

Jā, un ja jums liekas, ka neviens nav spējīgs izdarīt tā, kā vajag, tad ziniet, ka tas ir tikai normāli. Šodiena jūs provocē uz vispārinājumiem un pārspīlējumiem. Situācijas mēdz būt dažādas un gadījumi atšķirīgi. Mēs neviens neesam perfekti, bet tas arī nenozīmē, ka mēs visi esam pilnīgi bezcerīgi! Viss kārtībā! Diena ilgst tikai 2h!


19.04.2016. Kļūt par pilnīgi ko citu!

11 Kib

Tas ir brīdis, kad mēs pa īstam spējam mainīties. Nevis nomainīt stilu vai matu griezumu, bet domāt citā līmenī, just citā līmenī, saprast citā līmenī. To, kas līdz šim likās viens, šodien mēs ieraugām to pavisam savādāk. Ne tāpēc, ka lietas un cilvēki mums apkārt ir mainījušies, bet gan tāpēc, ka mainījušies esam mēs paši. Spēt mainīt sevi ir lielākais varoņdarbs, bet spēt to darīt apzināti un vadīt šo procesu ir vispār neiespējami. Šodiena mums atver šo iespēju.

Lai izaicinājums nebūtu pārāk vienkāršs, tad nevaru nepieminēt, ka pat, ja mums izdodas mainīt savu redzēju, tad tas nenozīmē, ka citi to spēj pamanīt, ka citi to spēj aptvert. Viņi pazīst veco mūs un tā arī izturēsies. Nepietiek, ka viņu domas par mums ir kas subjektīvs un attāls īstenībai, vēl spēt uztvert pārmaiņas mūsos, viņiem ir praktiski neiespējami. Tāpēc mūsu izaicinājums ir nepadoties viņu domāt un turpināt iesākto pārvēršanos!


20.04.2016. Attīstība ir tas, ko mēs varam iegūt!

12 Kaban

Viļņa pirmspēdējā diena arī ir faktiskais ieguvums. Tas līdz kam mēs varam nonākt šajā ceļā. Šoreiz tā ir attīstība. Mēs sākām no tukšas vietas un vēlējāmies atrast vienīgo, īsto taisnību, bet caur jaunu lomu, kura ne reizi vien tika pārbaudīta, mēs esam uzsākuši neatgriezenisku transformāciju, lai tā loma un vīzija, kas izveidojās viļņa sākumā, transformētu mūs no iekšpuses un dotu jaunus apvāršņus, jaunas iespējas mūsu izaugsmei un attīstībai.

Mēs varam kļūt par to, ko esam izvēlējušies, mēs esam šajā transformācijā, un šis process vairs nav apturams. No nelielas iedegtas liesmiņas ir izaugusi milzu uguns, kas pārņem mūs un ienes mūsu dzīvē jaunu kvalitāti, jaunu līmenī mūsu domāšanā un mūsu izvēlēs! Šodienā vairs nekas nav maināms, šodien mēs varam tikai sadegt līdz galam šajā jaunajā formā.

21.04.2016. Impulss atklāsmei!

13 Etznab

Saistītie raksti

Viss! Kārtējais cikls ir noslēdzies. Esam mēs to realizējuši vai nē, gribam mēs to vai nē. Šī ir diena, kas iezīmē apjausmu, ka ir kaut kas vairāk nekā mēs šodien aptveram. Ir kaut kas īstāks nekā dzīve, kuru mēs dzīvojam. Un šī patiesība ir nākamā viļņa impulss! Vecais ir atmest, mēs esam jaunā kvalitātē, bet process nav beidzies – visas atbildes nebūt nav atrastas. Mēs pat nespējam aptvert, kas ir balts, bet kas melns. Bet ir viens milzīgs BET! Mums ir izveidojusies sajūta, ka noteikti uzzināsim šīs atbildes, ka patiesība kaut kur tur ir!

Šodien mēs apjaušam notikušo un paveikto, mēs saliekam punktus uz i un apkopojam sauso atlikumu par iepriekšējām 12 dienām. Jā, ir secinājumi par to, ko mēs vairs tā nedarīsim, un ir secinājumi par to, ko mēs darīsim biežāk, labāk vai savādāk. Tas viss šodien sakompresējās vienā punktā, un kalpo par pamatu atziņām, kuras sagaidīs mūs jau rīt!

LA.lv