Mobilā versija
-1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
27. janvāris, 2015
Drukāt

Bezmaksas konsultācijas turpināsies

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Nu jau vairāk nekā nedēļu Biķernieku trasē CSDD un DBS speciālisti bezmaksas nodarbību dalībniekiem stāsta par bremzēšanas ceļa garumu, to ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos, par šķēršļu apbraukšanu un par to, kā censties izvairīties no sadursmes, ja vienkāršas bremzēšanas ceļš būtu pārāk garš.

Tāpat interesentiem tiek sniegti skaidrojumi par auto riepu stāvokli, to izvēli atbilstoši ikdienas braukšanas stilam. Apmeklēju vienu no nodarbībām. Vērtējums – stunda, protams, ir maz. Bet vienlaikus – tas jau ir kaut kas, tas ir solis uz padziļinātām, tik vajadzīgām zināšanām par auto kustības fiziku, par viena ļoti nozīmīga elementa – riepu – stāvokļa ietekmi uz auto stabilitāti un vadāmību. Demonstrējums, kurš neprasa lielu runāšanu (nodarbību vadītāja Normunda Lagzdiņa, viena no labākajiem drošas braukšanas skolotājiem Latvijā, īsie komentāri gan ir teicami), bet uzskatāmi parāda – riepas ar “atļauto” 4 mm protektoru, bet sešus gadus vecas tavu auto no pilsētas ātruma uz ledus spēj apturēt veselus 10 metrus tālāk nekā kolēģa šogad iegādāti “apavi”. Vai – redzi, tavs labi “apautais” džips tomēr apstāsies tālāk nekā šis golfiņš. Jo ir smags. Laba iniciatīva. Un negaidīti liela publikas atsaucība.

Visas janvāra nodarbības (ap 50 dalībnieku dienā) jau nokomplektētas. Pašlaik pieteikties nav iespējams. Reģistrācija atsāksies mēnešu mijā. Informācija tiks sniegta www.bksb.lv un www.csdd.lv, kā arī sociālajos tīklos: @TraseBikernieki vai https://www.facebook.com/BikerniekuTrase. Ja gadījumā kāds autovadītājs netiek uz iepriekš pieteiktu drošas ziemas braukšanas nodarbību, organizatori lūdz viņu sniegt informāciju pa tālruni: 67025800 (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00) vai e-pastu: info@bksb.lv. Jūsu rezervētais laiks var noderēt kādam citam.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+