×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. maijs, 2015
Drukāt

Bezprocentu kredīts – iespēja nepārmaksāt! (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Ikviens, kurš vēlas aizņemties, vēlas to izdarīt ar maksimāli izdevīgiem nosacījumiem. Vislabākā no iespējām noteikti ir bezprocentu kredīts, kuru nu jau piedāvā vairums aizdevēju. Atliek tikai izvēlēties!

Bezprocentu aizdevums tiek piešķirts tikai jaunajiem klientiem – tiem, kas no konkrētā aizdevēja aizņemas pirmo reizi. Aizņemoties pirmo reizi, kredītam netiek piemērota ne procentu likme, ne komisijas maksa. Tā ir izdevība nepārmaksāt un pēc aizdevuma termiņa beigām atdot tieši tik, cik aizņēmies. Piemēram, ja izlemsi aizņemties EUR 100 uz 30 dienām, tad pēc šī noteiktā laika būs jāatmaksā EUR 100, un ne centa vairāk. Izmanto šo iespēju, lai saņemtu izdevīgu kredītu un iepazītos ar konkrētā aizdevēja darbu – lieki neriskējot.

Ņemot vērā, ka bezprocentu kredītu piedāvā vairāki aizdevēji, sev piemērotāko jāizvēlas, izvērtējot dažus citus faktorus – piemēram, vecuma ierobežojumu, maksimālo kredīta summu, atmaksas termiņu, vecuma ierobežojumu un citus būtiskus faktorus. Piemēram, jāņem vērā, ka, aizņemoties pirmo reizi, maksimālās aizdevuma summas ir salīdzinoši nelielas, tomēr pie vairākiem aizdevējiem tās būtiski atšķiras. Savukārt, ja nepieciešamā naudas summa ir maza, piemēram, pietrūkst vien EUR 10 kādam pirkumam, uzmanība jāpievērš arī aizdevēja piedāvātajai minimālajai aizdevuma summai- ir aizdevēji, kas kredītu izsniedz jau sākot no EUR 5, bet ir arī tādi, pie kuriem minimālā aizdevuma summa ir EUR 50. Izvēlies sev piemērotāko risinājumu un aizņemies tik, cik nepieciešams!

Runājot par atmaksas termiņiem, ātrie kredīti (http://www.zuz.lv) visbiežāk tiek izsniegti uz 30 dienām. Protams, aizdevuma ņēmējs var noteikt arī mazāku atmaksas termiņu – piemēram, nedēļu. Tomēr, pat ja esi drošs, ka kredītu spēsi atmaksāt ātrāk kā pēc 30 dienām, ieteicams izvēlēties maksimālo atmaksas termiņu. Sevišķi situācijā, ja esi izlēmis par labu bezprocentu kredītam. Ja kredītu spēsi atmaksāt kā plānots – ātrāk par maksimālajām 30 dienām, to droši varēsi darīt. Savukārt, ja tomēr radīsies kādi neparedzēti apstākļi, būsi sevi pasargājis no uztraukuma un liekiem izdevumiem. Te jāpiemin, ka vairums aizdevēju piedāvā termiņa pagarināšanu, tomēr tas ir maksas pakalpojums. Tieši tādēļ gudrāka izvēle būs izvēlēties maksimālo iespējamo atmaksas termiņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai nebūtu prātīgāk skatīties credits.lv ?!?

Draugiem Facebook Twitter Google+