AFP/LETA

Biedriņš tiek laukumā, „Warriors” piekāpjas „Thunder” 0

Pēc nepilna mēneša pārtraukuma ceturtdien laukumā atkal devās Andris Biedriņš, bet viņa pārstāvētā Goldensteitas „Warriors” NBA mačā savā laukumā ar 97:116 piekāpās Rietumu konferences līderiem Oklahomsitijas „Thunder”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Biedriņš spēlēja 6:19 minūtes, pa grozu nemeta, bet izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un nopelnīja vienu personisko piezīmi. „Warriors” pamatcentrs Endrjū Boguts pirmajā ceturtdaļā izmežģīja potīti un laukumā vairs neatgriezās.

Rezultatīvākais zaudētājiem ar 22 punktiem bija Stefans Karijs, bet uzvarētājiem visvairāk sameta Kevins Durants – 31 punkts.

Abas komandas ir nodrošinājušas vietu izslēgšanas spēlēs.